reklama

Držitel ceny Thálie Peter Pecha předvedl svou novou kapelu

reklama

Nejen muzikálem živ je zpěvák Peter Pecha. Vedle úspěšné kariéry v divadlech totiž pilně pracuje na vlastní tvorbě, s níž míří vysoko. Se svou pop rockovou kapelou Puppet POV sice zpívá už pět let, teprve včera však v hudebním klubu Radost FX představili muzikanti publiku svůj potenciál.

„Dali jsme se dohromady, když jsem studoval na JAMU. Kluci potřebovali záskok na nějaké akci, tak jsem s nimi zazpíval pár písniček a už jsme spolu zůstali. Ta kapela sice není nová, ale dneska je to poprvé, co se budeme prezentovat vlastní tvorbou, protože jsme zatím hráli na akcích převzaté písničky a tohle je první akce, kde se bude kapela prezentovat sama za sebe,“ řekl muzikálový Rocky s tím, že všechny písničky jsou v angličtině a otextoval je rodilý Američan Steve Josephson.

Prvním kritikem je pak jeho snoubenka Katka, která mu vždycky na férovku řekne, co si o jeho výtvorech myslí. „Kačka je věrný posluchač, respektive nucený posluchač. Vždycky, když něco uděláme, tak jí to doma pak pouštím, aby mi řekla, co si o tom myslí a ona už toho má podle mě plný brejle. Ale věřím, že ji to baví,“ přiznal Pecha.

Zpěvák díky hlavní roli v muzikálu Rocky, za kterou dostal letos cenu Thálii, nemá o pracovní nabídky nouzi, přesto kapelu nezanedbává. „Určitě se posouvá hiearchie těch rolí, jsou výraznější, než před Rockym. Na kapelu se ale snažím najít čas vždycky, protože kapela a muzika byly primárně ten důvod, proč jsem šel na uměleckou školu a k herectví jsem se dostal až při studiu,“ dodal Peter.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama