reklama

Zázvůrková s Hybnerovou se pustí do vědeckého bádání o vztazích

reklama

Život vůbec není jednoduchá záležitost a někdy je v něm náročné se vyznat. Teď už ovšem zájemci, kteří chtějí do něj proniknout mají šanci. V Paláci knih Luxor pokřtila Andrea Homolová knihu Známe se celé věky, což, jak vysvětlila, je revoluční příručka všech partnerských vztahů a nejen těch osudových.

„Jedná se o poslední převratné výsledky špičkové vědy, např. z oborů neurokardiologie, neurovědy, neuropsychologie, genetiky, fyziky a mnoha dalších. Díky knize člověk porozumí nejen sám sobě, svým pocitům, emocím a chování svému i svého partnera, pohlédne do dávné historie vztahů a odhalí mechanismy, které vztahy ovládají a řadu další nových věcí,“ naznačila obsah díla autorka.

„Já tu knížku už mám doma, ale zatím jsem se k ní nedostala. Nechám si ji na dovolenou. Má totiž sedm set stran nabitých informacemi, proto na ní musím mít klid. Neumím rychločetbu, takže bych jí nezvládla přečíst v jednom zátahu. Šoupnu si jí do batůžku, až vyrazím na letní odpočinek,“ uvedla jedna z kmoter Vanda Hybnerová.

„I já si jí se zájmem přečtu. Je to sice pořádná bichle, ovšem, jak se zmínila Andrea Homolová, rozšíří obzory partnerských vztahů a vztahy ty mě hodně zajímají,“ doplnila Vandu druhá kmotra, Dáša Zázvůrková. Na křest byla pozvána celá čtveřice hereček z nedávné komediální novinky Můžem i s mužem, ovšem kvůli pracovnímu zaneprázdnění dorazilo jen zmíněné duo a omluvila se Kaira Hrachovcová a Jitka Sedláčková.

„Naše hra je také o vztazích, ale zatímco kniha Známe se celé věky je míněna zcela vážně a je naplněna novými poznatky, my hrajeme také o vztazích, ale děláme si v představení z nich prd.,“ vysvětlily jednohlasně Vanda s Dášou, pokřtily knihu a pak šly vybrat i něco z nabídky knihkupectví pro své domácí zvířecí miláčky. Ne, knihy to nebyly, Zázvůrková se shlédla v plyšové berušce a Hybnerová v jednorožci. Po zdařilém nákupu se dámy odebraly volným tempem neznámo kam.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama