reklama

Dýňobraní v Ostravě se povedlo Pomohlo Klokánku

reklama

Už druhý ročník Dýňobraní, který pořádal Rotary club Ostrava City, se povedl na výbornou. Není to totiž jen tak ledajaké akce, její výtěžek tentokrát putoval na konto Klokánku v Dolním Benešově. Je skvělé, že i v dnešní době dokážeme myslet na ty, kteří naši pomoc potřebují.

Uplynulý víkend byl hlavně ve znamení voleb. Dopadly…no, zkrátka dopadly, dále to asi nemá smysl rozebírat. Zatímco novou vládu ještě zdaleka nemáme, pomoc Rotary clubu Ostrava City byla jasná a konkrétní. A hlavně okamžitá. Druhý ročník Dýňobraní v Attack baru v Bonver hale dopadl skvěle. Z dražby dýní se vybrala částka 15 tisíc korun, která pomůže Klokánku v Dolním Benešově. Přispěli k tomu i studenti ze Soukromého gymnázia a SOŠ IUVENTAS s.r.o., kteří si připravili perfektní umělecký program.

Poděkování si však zaslouží i Simona Cimmer a Alexandra Uherková, které celou akci zorganizovaly. Druhá jmenová ji navíc skvěle odmoderovala. „Věříme, že si to všichni užili. A kdo by se chtěl podívat, nebo na akci přímo nebyl, má šanci na TV Relax,“ usmívala se Uherková, která už má jistě v hlavě třetí ročník Dýňobraní, ze kterého se pomalu ale jistě stává akce s tradicí. A to je jenom dobře.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama