reklama

Emma Smetana má na sobě už jen umělé chlupy!

reklama

Kudy chodí, tudy Emma Smetana volí ojedinělé a stylově promyšlené outfity. Nevšední a jedinečná byla dokonce i ve chvíli, kdy se nechala vyfotit pro kliniku estetické medicíny Petra Clinic při odstraňování chloupků na nohou. Před objektiv se totiž postavila téměř nahá, a jediné, do čeho se zahalila, byl umělý kožich.

„Chtěla jsem to pojmout neobvykle, protože mě už delší dobu tradiční styling nudí. Umělý kožich jsem zvolila také proto, abych v jeho kontrastu podtrhla ty odchlupené nohy,“ vysvětlila Emma Smetana volbu svého oblečení – neoblečení, kterým opět vyzdvihla svůj smysl pro punk, a současně odhalila své bezchybně hladké nohy. Na rozsáhlé terase s výhledem na Prahu, po níž se do Petra Clinic vchází, pak Emma Smetana přítomným novinářům své extravagantní fotografie představila. Nejpovedenější z nich budou již brzy zdobit zdi ordinací této přední kliniky estetické medicíny v Praze. Na vernisáži se objevila i dietoložka MUDr. Kateřina Cajthamlová, která s klinikou dlouhodobě spolupracuje.

Usnadní si život

Jak známo, Emma Smetana hodnotí jakékoliv estetické zákroky spíš negativně. Pokud se ovšem jedná o permanentní epilaci pomocí laseru, tedy o zcela neinvazivní, bezbolestnou a bezpečnou metodu, která ničím nenarušuje přirozenost člověka, nevidí důvod, proč si neusnadnit život. „Plastika nebo liposukce jsou pro mě naprosté tabu. Ale poté, co jsem se přesvědčila, že laser skutečně nebolí a navíc funguje, měla jsem jasno. Podobně nadšená jsem byla naposledy poté, co mi sundali rovnátka. Jenže ty jsem musela nosit sedm let, zatímco sem stačí přijít zhruba pětkrát a následně jednou za čas na údržbu,“ pochvalovala si proceduru Emma Smetana a pokračovala: „dokonce jsem už na epilaci k Petře poslala i babičku a řekla jsem o ní i dalším členkám své rodiny. Tahle investice se totiž skutečně vyplatí.“ Proceduru Emmě prováděla Petra Řehořková, majitelka Petra Clinic, která má se zákroky v oblasti estetické medicíny bohaté zkušenosti. „Permanentní epilace představuje jedinečnou možnost, jak se bez námahy a trvale zbavit chloupků. Redukujeme je pomocí pulsního světla, takže epilace nebolí, je rychlá a velmi účinná. Emma nepocítí žádná omezení, dokonce může ihned po epilaci na sluníčko,“ zdůraznila Petra Řehořková.

Dobré na nervy

Emma Smetana je pracovně i společensky extrémně vytížená, a proto vítá veškeré metody a techniky, které jí ušetří čas. „Nemuset se díky laseru obden holit vnímám jako ohromný luxus. Nešetří mi to jen čas, ale často i nervy, a perspektivně i peníze,“ zhodnotila výhody epilace Emma Smetana. Kromě televize často moderuje i soukromé a společenské akce, tiskové konference, dvakrát ročně pořádá charitativní bazar, hraje v divadle, ve filmu i s kapelou, a zejména v létě pro ni holení znamenalo každodenní údržbu v koupelně s žiletkou v ruce. To už je teď ale minulost. „Díky Petře a jejímu laseru už neřeším nic jiného než sprchu, čištění zubů a pravidelné mytí vlasů. Pro moje nervy je to opravdu výrazná úleva!,“ svěřila se Emma Smetana.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama