reklama

Ester Sátorová jako Melanie Trump?

reklama

Takhle ji berou její fanouškové. Otázka je, zda to je lichotka nebo spíše kritika. Na druhou stranu, další komentáře dávaly jasně najevo obdiv, takže může být nejspíše partnerka Tomáše Berdycha naprosto v klidu.

ESTER SÁTOROVÁ (25) má stále hodně plodných modelkovských let před sebou. Sice už to není, co bývalo, ale to není tím, že by nebyla krásná. Spíše to je tím, že žije život svého partnera Tomáše Berdycha, který jako tenista hodně cestuje a jelikož ho doprovází a fandí mu, tak už nemá čas na to, aby brala všechny nabídky.

Každopádně, pokud už nějaké focení příjde, pak se vždy ukáže, že je to možná škoda. Ester totiž pořád vypadá parádně. Její poslední fotka na Instagramu dokonce způsobila, že jí začali přirovnávat ke slavné Melanii Trump.

Za chvíli ale čeká Ester opět přesun. Z Madridu totiž poletí s Tomášem pryč z Evropy, během ledna pak rovnou do Austrálie, jelikož Tomáše snad čeká Australian Open. Během Extraligy ukázal, že je ještě hodně na čem pracovat, tak doufejme, že bude mít silný finiš v přípravě a na turnajích třeba překvapí nějakým dobrým výsledkem.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama