reklama

Křížková s Procházkovou ukázaly luxusní postavy

reklama

Obě už mají svůj věk, ale jsou jasným důkazem toho, že je to pouze číslo a že když žena chce, tak může i tsak vypadat parádně. Obě si totiž během přehlídky strčily do kapsy i daleko mladší modelky.

LUCIE KŘÍŽKOVÁ (33) už bezesporu není nejmladší, nicméně jako modelka se stále hodně uchytí. Je dost možné, že nabídky dostává i díky obdivu, jelikož která žena se může pyšnit takovou postavou po tom, co porodila dvě děti. No, moc jich není. A jak jsme se přesvědčili, tak ani není moc těch, které by měly lepší postavu a třeba ani žádné dítě neporodily.

Včera jich na přehlídce v Sacre Coeur moc nebylo. Maximálně snad Veronika Procházková. Ta na sobě usilovně pracuje a jelikož už to také není dvacítka, tak ví proč. Její tělo stárne a musí mu věnovat větší péči než v době, kdy jí bylo třeba o deset let méně.

i tak ale byly obě ozdobou přehlídky a na jejich postavy se moc hezky koukalo. Mladší a klidně i začínající modelky by si z nich mohly vzít příklad. Holt, někdy pomůže příroda a jindy se zase musí pořádně tvrdě makat a držet také přísnou životosprávu…

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama