Eva Čerešňáková i Martin Ditmar prodali své podíly v České Miss

Autor: dne 30 července 2018

Podíly Evy Čerešňákové a Martina Ditmara ve společnosti Miss Events, jež organizovala poslední dva ročníky České Miss, koupila mezinárodní kosmetická společnost Juliette Armand. Ta již před několika měsíci koupila ve společnosti minoritní podíl. Eva Čerešňáková a Martin Ditmar byli necelé dva roky spolumajitelé této národní soutěže krásy.

Eva Čerešňáková, dosavadní ředitelka a spolumajitelka, se s prodejem svého podílu ve společnosti rozhodla opustit projekt Česká Miss. Po úspěšném finálovém galavečeru, který proběhl v červnu, a téměř dvou letech působení odešla z pozice ředitelky národní soutěže krásy a chce se věnovat své vlastní kariéře a vlastnímu podnikání.

Mám za sebou velkou a jedinečnou životní zkušenost. Se průběžnou změnou majetnické struktury jsem se však rozhodla odejít z projektu Česká Miss a věnovat se vlastnímu podnikání a aktivitám, především moderování v češtině, angličtině i dalších jazycích a také autorské a scénáristické tvorbě. Je správný čas posunout se dál a nesmírně se na novou fázi svého života těším. Na odpočinek, cestování i to, že budu mít opět více volného času i čas na moderování různých událostí, jelikož jsem nabídky v posledním roce převážně odmítala. Ráda bych svůj životních příběh posledních dvou let také sepsala,“ řekla Eva Čerešňáková, která o soutěži krásy už vydala jednu knihu, kde svoji cestu za tehdejším snem a titulem Česká Vicemiss 2007 inspirativně popsala. Povinnosti Evy Čerešňákové v České Miss po červnovém finále postupně přebrala mezinárodní kosmetická společnost Juliette Armand.

Z projektu odešel i Martin Ditmar, který byl spolumajitelem a předsedou představenstva společnosti Miss Events. Ten se kvůli zdravotním komplikacím stáhl z aktivního působení v projektu již před nějakou dobou a nyní se uskutečnil pouze oficiální akt v rámci celé transakce.

Česká Miss byla určitě zajímavá zkušenost, ale postupně se vracím k aktivitám, které jsou mi podstatně bližší. Poradenství a konzultační činnost v oblasti mezinárodního obchodu, spolupráce s londýnskou konzultační společností Gerson Lehrman Group, další rozvoj luxusního butikového hotelu Villa Memories či nové příležitosti, ohledně kterých jsem průběžně oslovován,“ uvádí Martin Ditmar, který více jak 15 let působil v oblasti retailu a mezinárodního obchodu.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit Přihlášení

Napište odpověď