reklama

Eva Decastelo chce vlézt znovu do chomoutu

reklama

A je to tu. „Hlavní sezóna“ svateb je za humny a vdavekchtiví pokukují nejen po termínu a místu, kde řeknou své ANO, ale i po oblečení, v němž uchvátí rodiče, svědky, hosty a čumily. Nejinak tomu je i u osob veřejně známých, i když….

„Jo, tak tyhle šatky od Debbi Brown bych s chutí oblékla do kostela, jsou skvělé,“ s nadšení se svěřila Eva Decastelo, která je mimochodem už více jak devět let vdaná.

„To je pravda, ale zopakovala bych si to. A určitě i se stejným chlapem. Sice se říká, že změna je život, ovšem já bych neměnila. Vyměnila bych jen tu drobnost, že když jsem se poprvé vdávala, byla jsem v jiném stavu a tedy i prostorově výraznější, teď bych vklouzla do šatků coby éterická bytost a užila si to. Tedy pokud bych opět nebyla těhotná. A asi to tak udělám. Za rok máme desetileté výročí sňatku, takže musím na manželovi zapracovat, aby si to uvědomil. Jak jsem zjistila opakovat svatbu nelze, ale dá se oficiálně obnovit manželský slib a tedy si udělat takovou kopii minulosti se vším všudy. To by se mi moc líbilo,“ s úsměvem dodala Eva, nechala si od kosmetičky napatlat šminky a pak se přesunula ke stejně „postiženým“ kolegyním, které v odění rovněž od Debbi Brown pózovaly fotografům.

„Já svatební choutky trošku brzdím. Samozřejmě někdy v nedaleké budoucnosti bych se vdala za svého makedonského přítele, ovšem není kam spěchat. Nohu z plynu a pianko. Na sňatek je čas, ale vyzkoušet si róby mě baví,“ prozradila další svatební modelka, zpěvačka Radka Pavlovčina.

Největší problémy s ošacením měla moderátorka Lenka Špillarová. Vybrala si exkluzivní „modýlek“, který by stoprocentně nadchl veškerou pánskou část případného svatebního veselí, ale do praktičnosti mu kus zbýval. Prostě a jednoduše, větší do menšího narveš jen stěží, což potvrdil atraktivní výstřih. Lenčino bujné poprsí se co chvíli klubalo ven. „Šaty dobrý, ale přidělala bych sem nahoru knoflík nebo zip. Na čumendu mohou zájemci do pípšou,“ v dobrém rozmaru okomentovala odění Lenka.

Ať tak či onak, všem zúčastněným dámám svatební úbor v restaurantu Bastion Prague, kde akce probíhala, hódně slušel. Teď už, pro některé, jen ten chomout….

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama