reklama

Hvězda Primy u zubaře! Chystají pro ni speciální rovnátka

reklama

Na zubařském křesle a s náhradními zuby v rukou! Moderátorka Odpoledních zpráv na Primě Monika Leová chystá překvapení. Pořizuje si totiž nová „neviditelná“ zubní rovnátka.

„Vždy jsem si přála mít rovné zuby. Jsem moc ráda, že se mi to konečně splní. Rovnátka jsem měla mít, už když jsem byla malá, ale v té době připadala v úvahu pouze kovová. Jelikož s každým puberta cloumala a kovová rovnátka nebyla zrovna cool, nechtěla jsem být ještě větším terčem posměchu,“ prozradila kráska.

Pak toho ale zpětně litovala s tím, že už teď mohla mít krásné rovné zuby. „Jsem nadšená, že rovnátka, která budu mít, nejsou na první pohled vidět. Srovnají mi horní i spodní zuby a nikdo si toho ani nevšimne. Jsem ráda, že jsem se na tuto kliniku odvážila, patří mezi nejlepší a nejdostupnější,“ směje se Monika.

Teď se prý bude smát ještě raději. „Jen jsem zvědavá, jestli budou mít vliv na mou artikulaci. Snad nebudu moc šišlat, a pokud ano, diváci zpráv se nemusí bát, protože jsou rovnátka sundavací a na vysílání je mohu odložit,“ říká moderátorka.

Kdy budou vidět první výsledky? „Díky jedinečné konstrukci si slibuji výsledky už za pár týdnů. Tak snad budou vidět první změny už na svatbě,“ těší se.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama