reklama

Eva Perkausová se vrací na místo činu!

reklama

Ještě před rokem o ní skoro nikdo ani nevěděl a dnes zná hloubku jejích očí každý, kdo má doma televizi a internet.

Dvacetiletá blondýna se věnovala modelingu už od třinácti, ale do povědomí široké veřejnosti se dostala až s nástupem své filmové kariéry.

Její ženský, lehký a přirozený projev okouzlil nejen režiséry. Díky své dokonalé postavě a nepřehlédnutelnému poprsí, ale možná i díky jejímu upřímnému jednání a krásnému úsměvu se začátkem letošního roku stala tváří čestlického vodního světa.

V prostorách Aquapalace Praha nafotila sérii fotek prezentující jednotlivé prostory a možnosti trávení volného času v tomto unikátním sportovně-relaxačním komplexu.

Tou dobou se ještě nevědělo, že to jsou její poslední nahé fotky na delší čas. Pár dní po tom totiž podepsala smlouvu s TV Barrandov a je pochopitelné, že jako moderátorka zpravodajského pořadu se Eva rozhodla se svojí nahotou zacházet střídměji.

A  než se týden s týdnem sešel, bylo Evu v aquaparku vidět znova!
Že by hodlala překročit daná doporučení, že by riskovala porušení smlouvy a přišla o svoje moderátorské křeslo ve Světe v barvách?

Kdepak! Do vodního ráje na kraji Prahy ji přímo osudově zavál právě její zpravodajský pořad. A tak se Eva ocitla během pár dní opět na místech, kde ukázala větší než malé množství své nahé kůže.
Jestli jí šlo moderování u bazénů minimálně tak dobře jako focení, se můžeme přesvědčit v jednom z nejbližších dílů pořadu TV Barrandov.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama