reklama

Fakt dobrý hadry pro fakt velký chlapy!

reklama

Zima se nezadržitelně blíží, a pokud jsme to ještě neudělali, je nejvyšší čas doplnit šatník o nové zimní kousky. Problém, na který můžeme narazit je, kde sehnat kvalitní bundu za dobrou cenu a ve větší velikosti, než je XL. Firma Uncle Sam a.s. jako jediná řeší otázku nadměrných velikostí a pod svojí značkou UNCS nabízí široký výběr oblečení až do velikosti 7XL.

Pryč od řešení velikostí, dnes se zaměříme na pánskou zimní kolekci. Značka UNCS vám představuje kolekci oblečení, která se dá asi nejblíže přirovnat k moto stylu. Opraný design, roztrhané džíny, prostě vše, co jste mohli vidět u zahraničních značek, ale díky malému výběru velikostí jste o tom mohli jen snít. Možná máte značku UNCS zaškatulkovanou jako oblečení pro kulturisty a fitness nadšence, ale tak tomu již dávno není. Stačí si prohlédnout pár posledních katalogů, které byly foceny převážně v zahraničí a hned poznáte rozdíl. Poslední katalog je focen v prostorách staré továrny a je celý v motorkářském stylu. Chodíte po obchodních centrech? Vězte, že UNCS Store spolehlivě poznáte. Výlohy s vybavením v americkém retro stylu, který není v Amerikou jen inspirován, ale přímo z ní pochází. Každý retro kousek, který můžete ve výloze zahlédnout, ať už se jedná o starou motorku, či starou benzínku, je naprostý originál, stejně jako ostatní zařízení, které si firma navrhuje sama. Prodejny jsou vybaveny převážně dřevěným nábytkem, který je doplněn masivními železnými prvky. Retro styl prodejny je dotvářen originálními papírovými tapetami s nadčasovým designem.

  • Pánské pólo Morton – toto pólo triko můžete zakoupit ve čtyřech barevných provedeních a až do velikosti 5XL.
  • Pánská mikina Tyson – Tato mikina Vás zaujme svým originálním a neotřelým designem, kdy je bavlněný matný materiál doplněn částmi z lesklého nepromokavého materiálu. K této mikině nezapomeňte zakoupit i tepláky ve stejném designu. Opět až do velikosti 5XL.
  • Pánská zimní bunda Air Force – tato zimní bunda Vás opravdu nenechá mrznout ani v té nejkrutější zimě. Kvalitní nepromokavý materiál Vás nezradí ani v dešti. Jak jinak, než až do velikosti 5XL!

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama