reklama

Festival Ynspirology potřetí! Ve Žlutých lázních a s hvězdnými hosty i atrakcemi

reklama

Simona Krainová, Mikolas Josef, Emma Drobná a samozřejmě Yemi A.D. Nejen tyto osobnosti přivítají návštěvníky 3. ročníku městského interaktivního festivalu Ynspirology, který proběhne o víkendu 28. – 29. 7. 2018 v oáze Žlutých lázní a opět nabídne více jak 30 interaktivních stanovišť, atrakcí, tvůrčích workshopů a nabitý hudební program.

Tvůrci Ynspirology i letos připravili program, který se vymyká klasické festivalové scéně. To podstatné zůstává: inspirovat a být inspirován. O to se stejně jako v předchozích ročnících postarají osobnosti, které mají co říct a co předat, a to nejen generaci „Y“, pro kterou je festival určen především.

Návštěvníci festivalu zavítají do rozsáhlé Ynspy Village, kde najdou 4 tematické zóny, každou v režii jednoho ze 4 letošních patronů. Sekci FIT povede mistr parkouru a hvězda youtube Tary, v zóně GIRLS přivítá hosty Simona Krainová s pestrým programem diskuzí, či stylingových workshopů, DIGI zóna bude představovat gamezone a novinky ze světa virtuální a augmentované reality youtuberem MenTem. Poslední čtvrtá sekce SPIRIT se zaměří na artové workshopy a debaty s inspirátory a provede jí duchovní otec projektu, kreativní producent a choreograf Yemi A.D. Nebudou chybět ani už tradiční účastníci jako youtuber Zachy nebo tanečnice a choreografka Angeé.

Na hlavní stage se návštěvníci mohou těšit na exkluzivní vystoupení Mikolase Josefa, který zde pro české publikum odehraje první koncert od chvíle, kdy jako reprezentant Česka zabodoval v soutěži Eurovision Song Contest 2018. Mezi dalšími účinkujícími se objeví vítězka Superstar Emma Drobná, skupina Slza, Kapitán Demo, Paulie Garand a mnozí další.

„Letos slavíme s Ynspirology třetí narozeniny a máme radost, že jsme se zase o kus posunuli. Teda nejen k vodě, ale taky v programu. Kromě zábavné části máme letos ve Spirit zóně speciální Ynspy DNA stan, kde budou probíhat debaty skvělých speakerů. Velkým tématem je například voda, znečištění plasty, zero waste, postavení kariéry v životě žen, či rasismus počesku. Můj workshop bude o tom jak si postavit osobní brand. Jinak se těším na Aquazorbing, outdoor tělocvičnu, či virtuální hru Beat Saber, od které jsem se při zkoušce nemohl odtrhnout,“ říká zakladatel festivalu Yemi A.D.

Více informací o Ynspirology festivalu a programu naleznou zájemci na www.ynspirology.cz a sociálních sítích facebook.com/ynspirology a instagram.com/ynspirology. Vstupenky jsou k zakoupení v síti GoOut.cz. Dalšími partnery festivalu jsou Mercedes-Benz,  T-mobile, Adidas a Cesta za snem. Mediálními partnery: Evropa 2, TV Nova a Cosmopolitan.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama