reklama

Finále Miss Princess klepe na dveře! Už tuto neděli to vypukne

reklama

Castingy napříč celou republikou, bezesné noci u výběru těch opravdu nejlepších mladých slečen, hodiny a hodiny práce. To vše je teď u konce. Finále Miss Princess je konečně tady! Startuje už tuto neděli 26. března od 16. hodin v hotelu Ambassador Zlatá husa na Václavském náměstí.

Stát se alespoň na chvíli princeznou. Ach…To je něco, o čem sní snad každá malá dívenka. Díky české Barbie DOMINICE MYSLIVCOVÉ (22) se to už tuto neděli může stát skutečností. Finále Miss Princess je doslova za rohem. Vybrané holčičky se v hotelu Ambassador Zlatá husa na Václavském náměstí představí v několika soutěžních disciplínách jako je například rozhovor nebo volná disciplína.

Pod bedlivým dohledem odborné poroty se bude rozhodovat nejen o prestižním titulu Miss Princess, ale také o majitelkách úžasných cen. „Děkuji všem partnerům, kteří do toho s námi šli. Díky nim máme opravdu spoustu nádherných cen, malé princezny se mají na co těšit,“ usmívala se spokojeně Myslivcová. Nebudou to jen hračky, ale například i sladkosti, kosmetika, vstupy do vodního světa nebo třeba různé elektro vychytávky.

Co by to ale bylo za podobný galavečer, kdyby na něm chyběli zajímaví hosté? Je tedy jasné, že ani o tento bod programu nebudete ochuzeni. A nepůjde o žádné neznámé rychlokvašky! V průběhu finále postupně zazpívají hitmaker Michal David, jedna z nejtalentovanějších českých zpevaček Karolína Tothová a známá skupina Maxim Turbulens. Pokud tedy ještě nemáte na nedělní odpoledne plán, v 16. hodin začíná Miss Princess!

Foto: archiv Miss Princess

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama