reklama

Nejvyšší český zpěvák Radim Schwab podpořil Klokánek

reklama

Představitel Fantoma opery, krále Šalamouna v muzikálu Sibyla či dalších rolí a nejvyšší český zpěvák Radim Schwab, pomohl dobré věci. Po svém vystoupení na Reprezentativním plesu v Chomutově věnoval větší část ze svého honoráře na Klokánek.
Schwab se rozhodl, že jako poděkování za pozvání na ples podpoří nějaký prospěšný projekt v Chomutově. „Protože jsem už několikrát spolupracoval s Fondem ohrožených dětí, a dokonce jsme dělali pro Fond dělali i speciální benefiční koncerty, a právě jejich projekty Klokánek jsou mému srdce blízké, řekl jsem si, že ‘nebudu chodit daleko’ a výtěžek šel právě na místní zařízení pro opuštěné, ohrožené, týrané nebo jinak znevýhodněné děti,” řekl Radim Schwab. Šek od něho převzala ředitelka Klokánku Chomutov Karina Sobotková, za přítomnosti primátora města Chomutov Marka Hrabáče.
Klokánek v Chomutově je zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc. A i proto zpěvák a herec na nic nečekal a hned pomohl. „Ne každý má to štěstí, aby vyrůstal a žil v láskyplnné, šťastné rodině a pokud alespoň tímto zrnkem přispěji k tomu, by se těm dětem, které to nemají lehké o něco lépe snášel jejich osud, velmi mě to bude těšit. A samozřejmě, že kdykoli budu moct příště pomoci, rád to udělám,” dodal Radim Schwab, který momentálně chystá opět představení jednoho herce Mistero Buffo v pražském Semaforu a na jaře skvělé koncerty Mr. Muzikál v Praze, Kolíně či v Brně a Ostravě.
Foto: Roman Dušek

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama