reklama

Kamarádství i rivalita, slzy i smích – týdenní soustředění České Miss v Tatrách mělo dramatické vyhlášení

reklama

Šestnáct finalistek České Miss se po týdenním soustředění ve Vysokých Tatrách dozvědělo výsledky hodnocení mnohačlenné poroty, která s nimi týden pracovala, průběžně je sledovala a hodnotila. Spolu s výsledky hlasování na internetu se ukázalo, kterých deset dívek si zaslouží přímý postup do dalšího kola a které dívky budou bojovat o přízeň veřejnosti. Ta internetovým hlasováním vybere čtyři ze šesti, které se ještě vrátí do hry. Po týdenním soustředění se ukázalo, že mezi dívkami jsou kamarádská pouta ale i rivalita. Při dramatickém vyhlášení tekly slzy proudem.

Moderátor Petr Říbal dívky do poslední chvíle při vyhlašování napínal. Na dramatičnosti přidala i skutečnost, že dívky samy měly rozhodnout o jedné z nich, kterou pošlou domů. Bylo to pro ně těžké, protože kamarádská pouta mezi některými jsou opravdu silná a nebylo pro ně jednoduché rozhodnout se, koho by poslaly domů, a toto jméno napsat na hlasovací lístek. Některé se domluvily, že jako jméno, koho vyřadí, napíšou samy sebe. To se však nevyplatilo finalistce z Pardubic, Tereze Jedličkové, která sama sebe napsala, ale bohužel ji napsaly i jiné dívky a s rozdílem jediného hlasu tak sama sebe vyřadila. Fanoušci ji však ještě mohou vrátit do hry.

Dívky, které nepostoupily napřímo, mají nyní čtyři týdny na získání podpory veřejnosti. Veřejnost rozhodne, které dívky se vrátí do hry a zapojí se do dalšího soustředění. Nyní si užily týden v luxusním Hotelu Lomnica, další soustředění bude úplně odlišné. Čeká je kurz přežití v přírodě, který ukáže, co v každé dívce skutečně je. Vše proběhne pod dohledem psychologa, který bude soutěžící a jejich chování analyzovat,“ upřesňuje další plány Eva Čerešňáková.

Mezi finalistkami, které součet bodů od porotců i z internetového hlasování, poslal napřímo dále a mají účast na kurzu přežití i další práci s odborníky v butikovém hotelu Villa Memories jistou, jsou tyto finalistky: Vendula Soukeníková, Tereza Vlčková, Michaela Habáňová, Tamara Vaňousová, Petra Kaprhálová, Michaela Nedomová, Michaela Kadlecová, Kristýna Hlaváčková, Silvie Hirtová a Petra Mácová.

Dívky, které zatím mají svoji účast v dalším kole soutěže nejistou, a pouze čtyři se dalšího soustředění zúčastní, jsou: Markéta Matoušová, Michaela Šmejkalová, Mirka Pikolová, Tereza Jedličková, Iva Uchytilová a Monika Vrágová. „Hledá se Česká Miss, hledá se skutečná osobnost. Proto s dívkami intenzivně pracujeme pod dohledem velkého počtu odborníků na nejrůznější obory a v rámci plánovaného kurzu přežití se o dívkách a jejich skutečných povahách a schopnostech dozvíme mnoho informací. Chceme, aby vyhrála skutečně ta nejlepší,“ uzavírá Martin Ditmar, předseda představenstva společnosti Miss Events.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama