reklama

Finalisté Muže roku dováděli na soustředění s celebritami!

reklama

Čeští finalisté soutěže Muž roku strávili nabitý víkend v Hotelu Rajská Zahrada v Novém Městě nad Metují. Co tam dělali? Posilovali, cvičili, učili se mluvit, ale také se bavili a flirtovali.

První den za dvanáctkou finalistů dorazila Katka Kornová, Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, Česká Miss World 2016 Natálie Kotková, Jan Přeučil, Eva Hrušková, Naďa Urbánková či Marcela Holanová. Na programu byla jízda na lodičkách, kterou některé známé tváře s finalisty nezvládli a skončili v místní řece. „Málem jsem se utopila, ještě že mám záchrannou vestu,“ křičela Andrea Bezděková, když jejich lodičku finalista Mirek Dubovický neukočíroval a skončili ve vodě. Takhle dopadla i Česká Miss World Natálie Kotková. Do vířivky s finalisty Muže roku zavítaly i vítězky České Miss.

Katka Kornová nemá v letošním roce vůbec vybráno. „Já jsem vždy odjížděla ze soustředění a měla jsem vítěze, teď ho nemám, kluci jsou velmi vyrovnaní,“ dodala Kornová. Nadšená z Mužů roku byla Marcela Holanová. „Vy byste se mi hodili kluci na opravdu domu, mám tam dělníky, ale vy byste to zvládli taky,“ usmívala se Marcela Holanová. Jan Přeučil s Evou Hruškovou si zatancovali na jejich oblíbenou kamarádku a zpěvačku Naďu Urbánkovou. Jan Přeučil kluky správně artikulovat při pozdravu, představení a dalších důležitých věcí, které potřebuji na finálový večer.

První večer čekal všechny přítomné koncert Marcely Holanové a Nai Urbánkové, kde tančili nejen finalisté, ale i České Miss. Do Rajské Zahrady zavítal i Marian Vojtko, který zazpíval písničku Lady Karneval a Holubí dům. „Během generálky jsem měl ty nejkrásnější vokalistky v zemi. Královny krásy si se mnou zapěli dokonce na podiu a bylo to velmi zábavné, i když se obě styděly,” prozradil Marián Vojtko. Ten slibuje, že bude mít za rok stejný pekáč buchet jako mají soutěžící! Budu cvičit každý den !

Ivana Jirešová dorazila přímo z letiště, protože přiletěla z dovolené. Krásně opálená Ivanka Jirešová zazpívala několik písniček. Poté chtěl odjet na skútru od Ital Moto. Moderátorkami slavnostního večera byla Miluška Bittnerová a Daniela Šinkorová. Miluška Bittnerová prozradila, že její pes je na kluky, on má rád hrozně moc kočky a nebo pejsky, určitě je na kluky tvrdí Bittnerová. „Já osobně mám teď oči pro jiného, ale kluci jsou moc hezcí. Jediné, co mě mrzí je, že jsem tu nemohla být po celou dobu. Mejdan, který kluci rozjeli byl prý legendární a tak to má u mladých lidí být, mají se umět bavit,” okomentovala kluky Miluška. Daniela Šinkorová prozradila, že má ráda zvířata, ale čeho se bojí jsou hadi, měl jsem čest si pohladit hada, já jsem poté křičela ze spaní a dlouhou dobu jsem z toho měla trauma.

Letos podruhé se zvolil Muž roku – sympaťák soustředění, kterého volili osobnosti, zástupci médií a sponzorů. Stal se jím Josef Kůrka, kterému je 24 let, pracuje ve vězeňské službě a pochází ze Slaného. Cenu mu předal ředitel soutěže David Novotný, Katka Kornová a vítězky České Miss. Vítěz soustředění Josef Kůrka již poletí na mezinárodní soutěž. „Vůbec jsem to nečekal, ale jsem za tuto cenu moc rád. Udělám vše proto, abych soutěž v zahraničí dobře reprezentoval,” svěřil dojatý Kůrka.

Během slavnostního večera kluci předvedli oblečení od Bernhardt, jejichž obchod najdete v pasáži Černá růže v Praze, spodní prádlo a plavky 69SLAM. Zdravici přednesl místostarosta Nového Města nad Metují Michal Beseda či předseda oblasti Krajské hospodářské komory oblasti Náchod Radek Jakubský. Místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Soňa Marková potrhla charitativní význam celé akce a to, že výtěžek putuje do stacionářů a sociálních zařízení.

V Novém Městě nad Metují to zkrátka o víkendu žilo, a už za necelý měsíc to bude žít i v Náchodě. 26. srpna se zde totiž rozhodne o vítězi celé soutěže. Slavnostní večer moderují Karel Voříšek a Sandra Parmová, které se chystají šaty od návrhářky Valentiny Armandi.

Foto: Muž roku

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama