reklama

Finalistky České Miss 2017 a jejich pravá tvář. Jak vypadají bez výrazného stylingu a doplňků

reklama

Každá dívka, která se hlásí do soutěže Miss, touží po tom být modelkou a získat zajímavé pracovní příležitosti. Fotit s uznávanými fotografy je snem mnoha dívek a ten se splnil finalistkám České Miss 2017. Portréty do jejich modelingového booku jim nafotil uznávaný módní fotograf Benedikt Renč v průběhu jejich soustředění v Tatrách.

Je zajímavé fotit šestnáct holek po sobě, jsou hned vidět rozdíly. Některé to focení výslovně baví, užívají si ho, jiné jsou nervózní a až během focení se uvolní. Myslím si, že klasický portrét na šedém pozadí, bez rekvizit, bez výrazného stylingu a doplňků ukáže nejvíce. Ukáže, co umí holky zahrát očima. Každá modelka by měla mít v booku takový typ fotek. Průběžně na sobě holky pracují a těším se, co předvedou na dalších foceních,“ uvedl Benedikt Renč, který je s výsledkem spolupráce se začínajícími modelkami spokojený.

I když působí fotografie jednoduchým dojmem, focení bylo náročné a trvalo do pozdních hodin. Finalistky České Miss 2017 byly obklopeny profesionálním týmem, který modelky připravoval. Na celý průběh focení dohlížela Simona Krainová, styling zajistil Filip Vaněk a o líčení dívek se postaral tým Make-Up Institute v čele s make-up guru Hristinou Georgievskou. Dívkám při focení dávaly rady i jejich mentorky Eliška Bučková, Aneta Vignerová, Tereza Fajksová či Nikol Švanterová.

V rámci nového ročníku České Miss je navázána úzká spolupráce s přední modelingovou agenturou, která pro finalistky i vítězky bude zajišťovat zajímavé modelingové příležitosti a pracovní zakázky v České republice i v zahraničí.

Foto: Benedikt Renč

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama