reklama

Fotbalista Lukáš Vácha a návrhář Lukáš Macháček představují společnou módní kolekci LV6

reklama

Vzájemná spolupráce a podobný pohled na módní trendy inspiroval fotbalového reprezentanta Lukáše Váchu a předního českého návrháře Lukáše Macháčka ke společnému módnímu dobrodružství. Výsledkem je nová kolekce nazvaná LV6, kterou oba pánové představili v Praze.    

Jak celý projekt vlastně začal? „Nápad celé kolekce vzešel od mých fanoušků, kteří se mě na sociálních sítích dotazovali, kde koupit různé kousky oblečení, které na mě viděli. Vzhledem k tomu že mám rád práci Lukáše Macháčka, a velice rád nosím jeho oblečení, napadlo nás vytvořit společnou kolekci dostupnou mým fanouškům, “ říká Vácha. Ten ale hned ujišťuje, že zůstává především fotbalistou. „Fotbal vždycky byl, je a bude u mě na prvním místě. Je to moje láska a práce zároveň a vždycky budu fotbalu dávat maximum. Móda je ale můj koníček a moc mě baví,“ usmívá se záložník pražské Sparty. Díky tomu se partnerem kolekce LV6 stali obchod Top4Football. „Jsem tváří značky Nike a jejich boty jsou pro mě zcela nezbytnou součástí mého života. A právě tato obuv se bude spolu s kolekcí LV6 v obchodě Top4Football prodávat,“ dodává Lukáš Vácha.

Vše originál

Čím je kolekce LV6 typická? Tzv. capsule kolekce nese typický Macháčkův rukopis, jako jsou obrácené švy nebo oversize prvky, jdoucí ruku v ruce se stylem Váchy, který kolekci propůjčil svou tvář na kampaňových i lookbookoých fotografiích, které vznikly pod taktovkou fotografa Petra Jandery a grafickou úpravou Teodorika Menšla. Jediným materiálem objevujícím se v kolekci jsou různé formy bavlny. K autentičnosti jednotlivých kousků dopomáhá i štítek nesoucí vyšívanou zkratku LV6 ( zkratka jména Lukáš Vácha + číslo 6 ve kterém vybíhá za ACS i součet čísla 15, za národní team ). „Jedná se prakticky o softovou denní módu inspirovanou prvky sportovního oblečení, mezi sebou volně kombinovatelného  stylově zapadajicí do proudu módy, jež se líbí jak mě tak Lukášovi,“ dodává návrhář Lukáš Macháček. Celá kolekce bude k nahlédnutí a k objednávce v prodejně Top4Football v Ječné ulici od pátku 5.6. nebo on-line na e-shopu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama