reklama

Gallery shop v 1. patře galerie GOAP otevřel po rekonstrukci své brány návštěvníkům

reklama

Galerie GOAP (Gallery Of Art Prague) na Staroměstském náměstí má otevřeno pro návštěvníky stálých expozic i unikátních výstav bezmála 10 let. Galerijní obchod prošel rekonstrukcí a nyní je volně přístupný všem zájemcům –  i bez zakoupení vstupenky – každý den mezi 10 a 20 hodinou.

Rekonstrukci provedlo zkušené designérské studio Andrey Kroupové a Martiny Šandové AM, které se specializuje na návrhy a úpravu interiérů. Mimo limitovaných edic grafik a číslovaných fotografií se dají v obchodě pořídit zajímavé designové kousky inspirované díly Andyho Warhola, Dalího nebo Muchy. K dispozici je také široká škála uměleckých publikací, pohlednic, plakátů i malých dárkových předmětů. Dále batůžky, tašky, trička nebo šátky s motivy speciálně vytvořenými pro gallery shop.

Galerie GOAP má vlastní sítotiskovou dílnu, která pracuje na stejném principu, jakým Andy Warhol vytvářel svá ikonická díla. V předvánočním čase je tedy vhodným místem k pořízení vlastnoručně vyrobených dárků. Tisknout se dá nejen na papír, ale i na trička nebo batohy, které jsou k dispozici přímo v dílně.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama