reklama

Gratulujeme! Zámeček Petrovice získal prestižní cenu

reklama

Několikrát jsme na našem webu psali o kouzelném místě v Moravskoslezském kraji, který nese ještě kouzelnější název – Zámeček Petrovice. O tom, že jsme měli dobré oko, jsme se přesvědčili na slavnostním předávání Národních cen České republiky za společenskou odpovědnost a udržitelný rozvoj.

Název je to možná krkolomný, nemá však o nic menší váhu. Zámeček Petrovice toto ocenění získal v kategorii podnikatelský sektor naprosto právem. Je to totiž jedno z nejkrásnějších míst, které můžete v České republice navštívit. Pobyt v tomto hotelu je pro každého návštěvníka splněným snem nejen co kvality samotného ubytování, ale například i gastronomie či realaxace.

„Národní ceny kvality ČR, se rok od roku těší větší pozornosti. To se odráží také v množství přihlášených subjektů, jejichž počet roste. Jde totiž o jedinou soutěž, která účastníkům prokazatelně přináší lepší kvalitu řízení, produktivitu, vyšší efektivitu, konkurenceschopnost a nárůst zisku,“ pochvaloval si státní tajemník Robert Szurman. Za Zámeček Petrovice si cenu ve Španělském sále Pražského hradu převzaly majitelka Ing. Jolana Burkotová a PR manažerka Mgr. Simona Cimmer.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama