reklama

Hana Kynychová rozjela kampaň proti domácímu násilí. Kdo přiznal, že s tím má zkušenosti?

reklama

Fitness trenérka Hana Kynychová úspěšně v sobotu zahájila celorepublikovou kampaň proti domácímu násilí Tour Pohyb pomáhá. Čtyřhodinový maraton cvičení, besed a přednášek se zástupci České policie přišli podpořit do sálu Nuselské radnice známé osobnosti, věrné cvičenky z fitka a i náhodně příchozí, které problematika domácího násilí zajímá.

„Přestože nikoho ze svého okolí, který by měl problém s domácím násilím neznám, nemohu zůstat k tomuto problému lhostejná. Proto jsem tady. Dlouho se ale nezdržím, protože běžím na zkoušku muzikálu Rocky. Premiéra se blíží a tak zkoušíme i o víkendu,“ řekla zpěvačka Dáša Zázvůrková.

To zpěvačka a automobilová závodnice Olga Lounová ví, o čem je řeč. „Já to znám. Takový byl můj děda a přitom to byl tak veselý člověk. Babička od něj nakonec musela odejít,“ svěřovala se zpěvačka a přitom si nešlo nevšimnout tmavší skvrny na jejím předloktí. „Opravdu mě nikdo nebije, to mám od mejkapu,“ smála se Olga.

Hančino pozvání na zahájení akce přijala také Jana Adamcová, Klára Doležalová, Linda Finková, Miriam Chytilová, Libuše Vojtková či Hana Gregorová. Jediný mužský zástupce mezi ženami byl tanečník Marek Dědík „Já jsem člověk mírumilovný. Ženy týrám jedině v tělocvičně nebo na parketu,“ usmíval se Marek a dodal, že tento nátlak podstupují ženy rády a zcela dobrovolně.

Tour Pomáhej pohybem pokračuje dál po českých městech. Hana Kynychová se zástupci České policie bude na téma domácího násilí besedovat a cvičit v Mostě, Liberci, Tišňově u Brna, Břeclavi, Strakonicích a Třinci.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama