reklama

Finalistky Miss Princess si užívaly v Aquapalace Praha

reklama

Čtyřiadvacet mladých slečen si užilo parádní sobotu 18. 2. 2017! Finalistky Miss Princess obou věkových kategorií, tedy 4-7 let a 8-12 let, bylo ve svém živlu. Aby také ne! Strávit den v Aquapalace Praha pro ně přeci jen není zrovna běžná věc.

Bylo to ale radosti! Představte si čtyřiadvacet mladých dívek ve věku 4-12 let, přidejte k tomu zázemí jednoho z nejlepších vodních světů u nás a máte výsledek. Tím spíš, kdy měly dívenky k dispozici raut v podobě džusů, vody, dětských toastů nebo třeba ovocných mís. I když to na první pohled vypadá, že to bylo jen o zábavě, opak byl pravdou. Finalistky letošního ročníku Miss Princess totiž například natáčely medailonky, které se budou pouštět během finálového galavečeru.

Měly prozradit své záliby, čím by chtěly být nebo odkud jsou. „Všechny byly úžasné. Věřím, že se dobře bavily a zároveň se něco nového naučily,“ usmívala se organizátorka soutěže Dominika Myslivcová. Součástí dne byly také rozhovory ve vstupní hale Aquapalace, tancování na hudbu v místním fitku nebo promenáda přes most ve vodním světě. Nebyla to poslední akce v rámci příprav na finále prestižní soutěže. Všechny finalistky totiž ještě čeká soustředění. A samozřejmě pak i samotné finále Miss Princes 2017.

Foto: archiv Miss Princess

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama