reklama

Hanka Křížková rozezpívala náměstí. Chystá talk show i Vánoční matiné!

reklama

Zpěvačka a jedna z nejobsazovanějších muzikálových hereček Hanka Křížková se už připravuje na Vánoce. Sama si, ostatně jako každý rok vyrobila adventní věnec. Ale to je tak to jediné, na co ji zbývá čas: Každý den buďto hraje, nebo zpívá na akcích, recitálech, koncertech.

Nyní například doslova rozezpívala náměstí v moravském Bohumíně, kam byla pozvána na rozsvícení vánočního stromu. „Byla to fantastická atmosféra. Lidi byli skvělí a bylo opravdu doslova narváno. A hned jsem dostala nabídku, abychom tam udělali příští rok koncert,“ prozradila zpěvačka s naprosto čistým hlasem, která má za sebou nejméně 20 muzikálových rolí, ale ve svém vlastním repertoáru má spíš šansonové věci.

„Hraji v Carmen, Mamma Mia!, která sice teď končí, ale jí pevně věřím, že se vrátí, protože je to skvlé představení. Hraju v Draculovi, Mefistovi i Sibyle. Takže se to tak hezky střídá. Do toho teď v neděli budu mít se stylistou Kájou Pavlíčkem recitálovou talk show Café Theatre v pražském Grévinu a hned 18. prosince v Hybernii Vánoční matiné. To znamená, že to bude neděle, dopoledne v 11 hodin: Všechny srdečně zvu, budu tam mít i moc milého hosta…,“ prozradila Křížková, která ale nechce prozrazovat až moc. „Přijďte, uvidíte…,” usmívá se stále dobře naladěná Hanka. Na otázku, jak to dělá, že je pořád vysmátá odpovídá s humorem sobě vlastním. „Opravdu, ale opravdu nic neberu….,“ směje se…. „Prostě si dělám radost z maličkostí, mám kolem sebe bezvadné přátele, spolupracovníky, fajn rodinu. A pak věřím v sílu myšlenky. Ta opravdu funguje. A mám radost z každé dobré zprávy a hlavně se těším na Vánoce. Pojedu domů do Strakonic za rodinou, čas strávím s kamarády a na Silvestra hrajeme poslední Mamma Mia!,“ prozradila Křížková.

Chystá se už i na příští rok, kdy oslaví své životní jubileum (60). Chystá narozeninový koncert Bude to i její výročí 35 let na scéně a 30 let spolupráce s bandem Martina Kumžáka. „Ráda bych vydala desku a ještě jedno překvápko. Uvidíme, jak se to podaří. Nicméně jsem ráda na světě,“ dodává zpěvačka a herečka, která si v životě neprošla jen hezkými věcmi, ale věří, že všechno je tak, jak má být. Kromě jiného je patronkou OS Sluneční paprsek MUDr. Pavla Bočka, které každý rok vozí 100 dětí po onkologické léčbě na ozdravné pobyty. A ty mají skvělé výsledky. Hlavně co se psychicky dětí týče. „Je to radost vidět, jak jsou ty děti šťastné, veselé a jak se už teší, že s námi pojedou další rok. Díky sponzorům a hodným lidem se to daří, tak věřím, že to tak bude i dál, protože to dává smysl,“ dodala Křížková.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama