reklama

Hanka Kynychová nesplnila tajné přání Milušky Bittnerové. O co šlo?

reklama

Natěšení gratulanti vytěsnili v sobotu odpoledne z Fitka Hanky Kynychové upocené cvičence a cvičenky, aby popřáli fitness trenérce Hance Kynychové hodně štěstí a zdraví. Oblíbená cvičitelka slavila rovnou padesátku, ale hlavně také křtila už devatenácté DVD s cvičebním programem, který má přivést veřejnost k pravidelnému pohybu.

„Kdysi jsem tvrdila, že by lidé měli cvičit tak třikrát do týdne. Za ty léta jsem to opravila na denně. Ale nemám na mysli, že by měli denně trápit tělo v posilovně, ale měli by se věnovat jakékoli pohybové aktivitě. Oprostí se od stresu a takový člověk má pak víc chuti pravidelně cvičit,“ vysvětlila Hana Kynychová svoji filozofii. Překvapivým dárkem byla pro oslavenkyni reedice jejího úplně prvního cvičebního CD. „No, tak to už je opravdu historie. Abych byla fešanda na titulku, vzala jsem si tenkrát na sebe celkové plavky, opásala je páskem a atraktivní cvičební úbor byl hotov. S dnešním krásným oblečením do fitnessu se to nedá vůbec srovnat,“ smála se Hana Kynychová ve skvostných šatech od návrháře Michala Marka.

Na novém DVD si s Hanou zacvičila herečka Kaira Hrachovcová, Ivana Jirešová a Kristýna Janáčková, kterou Hanka k natáčení nemusela dlouho přemlouvat. „Chvíli jsem váhala, ale já nevím, co to v sobě Hanka má, že mě nemusela dlouho přemlouvat. Já s ní ráda cvičím a ráda jsem to tedy pro ni udělala. Hana oslavila svoji padesátku pěkně tematicky. Já se sice za svůj věk nestydím, ale osobně nerada své narozeniny slavím. Takže až jednou budu slavit padesátku nebo i svoji svatbu, tak pěkně v tichosti a nikdo o tom nebude ani vědět. Co bude dřív, to nevím ani já sama. Až to přijde, tak to přijde,“ smála se křehká Kristýna Janáčková.

To herečka Miluška Bittnerová zatoužila po DVD cvičení bez námahy. „Já bych potřebovala takové cvičení, u kterého bych se nemusela namáhat. Ležela bych v posteli a kila by šla sama dolů. Takové cvičení by měla Hanka vymyslet,“ popichovala svoji kamarádku moderátorka narozeninové akce Miluška Bittnerová. Dostalo se jí ale ujištění, že je vždy něco za něco a její touha je tedy marná. Hýbat se člověk prostě musí.

A pak už šla jedna gratulace za druhou. Zazpívala Linda Finková, Hana Kynychová si s manželem zatančila při zpěvu Pavlíny Senič, kytku přinesla Kristýna Frejová, Lucie Benešová, Štěpánka Duchková, starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, Mister Global Tomáš Martinka, samozřejmě nechyběla celá Hančina rodinka a tým Fitka Hanky Kynychové.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama