reklama

Helena Vondráčková pokřtila novou desku

reklama

V Glass baru v Tančícím domě proběhl v pondělí křest nové desky Heleny Vondráčkové, která se jmenuje Dávno vím svý. Zpěvačka prozradila, že si na natáčení alba brala kufřík od svého exmanžela.

„Všichni se mě ve studiu ptali, co je to za starý kožený kufřík, který mám s sebou. To byl můj pracovní kufřík na noty a další potřebné věci, který jsem někdy v 80. letech dostala od svého bývalého muže Helmuta. Po dotočení desky jsem ho ale vyměnila za nový pracovní kufřík, který mi nadělil můj současný manžel k Vánocům,“ svěřila se Helena.

Popová legenda natočila tentokrát CD, na kterém jsou moderní šansony. Písně plné citových zpovědí pro Vondráčkovou například napsali textaři Václav Kopta a Gábina Osvaldová, hudebně se na desce mimo jiných podílel Ondřej Soukup či Jan Dvořák. Ten v minulosti např. spolupracoval s Petrem Mukem.

Zpěvačku letos v rámci jubilea čeká mnoho práce. „Už 13. dubna proběhne v brněnském Boby centru narozeninový koncert, který natáčí Česká televize. Mimo jiné na něm se mnou vystoupí řada hostů. Třeba Jitka Zelenková nebo Jan Cina, který mne velmi zaujal v divadelní podobě pohádky Šíleně smutná princezna,“ prozradila Helena Vondráčková.

Ta přímo v den svého jubilea, v sobotu 24. června, zazpívá na hradě Karlštejně. Tam se mezi hosty na pódiu objeví i Olga Matušková. Příští rok 20. ledna pak Helenu Vondráčkovou čeká megakoncert v pražské O2 areně.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama