reklama

Herci ze seriálu Přístav odevzdali dary psímu útulku

reklama

Herci ze seriálu Přístav odvezli do psího útulku Lesan v Kralupech nad Vltavou první část dek, psích granulí, hraček a dalších dobrot, které do budovy Primy přinesli v rámci vyhlášené sbírky televizní diváci.

Kateřina Kaira Hrachovcová přijela i se svým psím parťákem Punťou. Tomu se hodně zamlouvala jedna zdejší fenečka a když je Kateřina pozorovala, jak spolu běhají, přemýšlela o tom, že by si ji vzala domů. Do útulku přivezla tři pytle psích dobrot a hned jimi pejsky začala krmit. „Jsou to sušené vepřové plíce, našim pejskům moc chutnají,“ vysvětlila. Pak začala vyjmenovávat, kolik zvířat u nich vlastně momentálně přebývá. „Z těch nejbližších jsou to kromě Punti ještě doga Graceinka, tu jsme si vzali po jedné klientce, která zemřela. Pak kocour Felix, který se mnou třeba rád maluje. Jednu dobu u nás byly i kočičky Stelinka a Fanynka. Počet zvířat se u nás různě mění. Uvidíme, kdo k nám přijde dál,“ říká Kaira.

Kousl ji do zadku

Václav Jiráček přijel i se svou přítelkyní Natálií a přivezl pytel granulí a další dobroty. Natálie prozradila, že by se dalšímu pejskovi doma nebránila. S Václavem se starají o anglickou setryni Lojzinku, pak kříženečka Prcka, který prý vypadá jako zmenšený belgický ovčák, a z útulku Holubice si vzali ještě kočku, které říkají paní Vykuková, zkráceně Kuku. „Všichni tři se mají moc rádi, Prcek je na Lojzince vyloženě závislý, ale i na nás, všichni tři se mají moc rádi. Tak si zatím nechci brát dalšího pejska, abych tu jejich vzájemnou harmonii nenarušil. Kdybych se ale mohl řídit srdcem a ne rozumem, odvezl bych si odsud všechny,“ vysvětloval Václav a přidal historku z natáčení seriálu Přístav. „Kdy mě kousl nějaký pes? Nedávno mě do zadku kousla Etika, která hraje psa Petra Čtvrtníčka. Jen mě tak štípla, ale docela jsem se lekl. A ona ještě víc,“ smál se Václav. Sandra Černodrinská přijela do útulku s velkými obavami, že se neudrží a nějakého pejska si odveze. A adeptů měla hned několik. Nedávno jí totiž starší pejsek zemřel a zůstala jí jen rok a osm měsíců stará ohařka Fanča. „Chtěla bych Fanče pořídit parťáka, ale nemám teď moc času se novému pejskovi věnovat. Tak uvidíme. Mám ráda všechny psy, ale ohaři mě baví, jsou to blázni. Nespoutaní, ztřeštění, svobodní. Mám pocit, že jsem byla v minulém životě jedna z nich,“ popisuje Sandra.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama