reklama

Zawadská prošla úžasnou proměnou u svého dvorního kadeřníka

reklama

Zcela zásadní proměnou, zatím ovšem jen své bujné „kštice“, prošla v Hair and Beaty Studiu Martina Žifčáka herečka VALÉRIE ZAWADSKÁ (57). Ke svému oblíbenému kadeřníkovi dorazila s tmavými polodlouhými vlasy umně zachumlanými do culíku a odcházela střižená na krátko s ohnivě rubínovou barvou na hlavě.

„Zanedlouho, přesně 21. dubna má naše herecká společnost, Divadlo Různých Jmen, premiéru komedie scénáristy a režiséra Karla Janáka – Stvoření světa – Bez cenzury, kde já hraji čerta, ďábla, satana, prostě pekelníka, tedy chlapa. A tak jsem využila příležitost, a když mi Martin „odoperoval“ kus vlasů, schovala jsem si je do pytlíku a využiji je pro tuhle hru jako knírek. Satanáš bez něj, by nebyl asi tím pravým a navíc pánu pekel bude určitě slušet i nová barva účesu,“ s úsměvem vysvětlila Valérie, která doplnila, že zmíněná divadelní taškařice se bude hrát v Divadle Radka Brzobohatého.

Po vysvětlení se opět pohroužila do péče kadeřníka a semtam s údivem zaregistrovala, cože se jí to na hlavě děje. Ovšem její obavy se nakonec ukázaly zbytečné. Vlasová inovace se nadmíru vydařila, což Valerie kvitovala s povděkem a díky.

„Krátký střih se určitě mnohem více hodí k mému temperamentu, typu i energii. Kdysi dávno, před mnoha a mnoha lety jsem nosila vlasy, které mi končily pod zadkem. To už je naštěstí historie. Jo, a jednou, to bylo při mém účinkování v Západočeském divadle v Chebu jsem se nechala odbarvit na blond. Prostě experiment, který se nepovedl. Když jsem se na sebe podívala docela mi ztuhly rysy. Ze zrcadla se na mě koukala taková špatně odbarvená prostitutka. Brr, děs a běs. Teď už podobné experimentální choutky nemám a nosím to, co se ke mně hodí a co se mi líbí,“ dodala Valérie Zawadská, seskočila z křesla a odebrala se dobře naložena za svými hereckými povinnostmi.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama