reklama

Herec Leoš Noha si na vlastní kůži vyzkoušel útrapy ženského života

reklama

Estetické procedury nejsou výhradní doménou žen, avšak u některých mužů byste jejích přítomnost na klinice krásy zkrátka neočekávali. Jedním z nich je zcela jistě herec Leoš Noha (49) kterého si mnozí z nás pamatují díky roli Adolfa Větvičky v seriálu Okresní přebor. Ten se rozhodl překvapit své okolí a strávit odpoledne v rukou odbornice na krásu celebrit Aleny Jírů.

Leoš rozhodně není typ muže, který by si zakládal na svém vzhledu a pečlivě se o něj staral. Ostatně ani návštěva kliniky krásy nebyl jeho nápad a byl do ní tak trochu zatažen pod nátlakem. „S tímhle za mnou přišla moje krásná kolegyně Evička, která na Kliniku krásy Anděl chodí pravidelně. Nejdřív jsem se jí vysmál, ale potom mě ukecala a najednou jsem tady. Já jsem docela dlouho přemýšlel, co všechno vlastně ženské podstupují, aby byly krásné. Vidím to u své partnerky. Takže tuhle zkušenost beru hlavně jako experiment,“ vysvětluje herec.

A jaké byly Leošovy dojmy? „Já zkusil bezbolestnou liposukci. Zákrok byl v pohodě, takže jsem usoudil, že ty ženské to tak hrozné nemají. I když možná, kdybych šel na depilaci voskem, tak bych mluvil jinak,“ směje se Noha, který ale příště raději nechá na lehátko zalehnout svou drahou polovičku. „Nějaké to kilo dolů se bude hodit. Teď pracujeme na novém seriálu Vzteklina, o prázdninách určitě pojedeme na dovolenou, tak ať k něčemu vypadám!“ shrnul svůj zážitek herec.

Foto: Klinika krásy Anděl

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama