reklama

Zakončení 24. sezóny Divadla Bolka Polívky

reklama

Na zakončení své 24. sezony – 30. června – chystá Divadlo Bolka Polívky již tradiční turnaj ve stolních kuličkách na Jakubském náměstí a následně na jevišti výběr toho nejlepšího ze všech vydání pravidelného občasníku Re-Kabaret. Speciálním hostem večera bude imitátor Adam Vrbas.

Jakubák open 2017 nese podtitul ´Neboj se a cvrnkni si!´, neboť cvrnknout si je lidské. Nikdo by se toho neměl bát,“ vysvětluje režisér turnaje Vojtěch Fatka.

V 15.00 se na Jakubském náměstí začnou sjíždět účastnící kuličkového turnaje. Po slavnostním zahájení, přísaze hráčů a naražení Klaunova škopku vypukne samotný match, jehož start je plánován krátce po 16.00.
Dramatické klání týmů nejen brněnských divadel o putovní „Pohár Zrcadlové kuličky v menším než malém důlku“ doprovodí skupina The Newmour Experience. Jednotlivá kola turnaje budou proložena i drobnými parateatrálními akcemi, jako je Velký koncert malých muzikantů nebo nasazení speciální taneční a baletní jednotky.
Po finále turnaje, které je plánováno na 17.30, se uskuteční slavnostní ceremoniál s vyhlášením výsledků a všelidovou degustací Klaunova škopku.

THE BEST OF RE-KABARET aneb „možná donde i …“

 Závěrečný den sezony 2016/2017 uzavře v 19.00 „best of“ vydání oblíbeného občasníku Re-Kabaret, komponovaného večera plného klaunských gagů a dobrého humoru To nejlepší z Re-Kabaretů Divadla Bolka Polívky v podání Jarky Sýkorové, Floranta Golfiera, Michala Chovance, Ondřeje Klíče, Lukáše Karáska, Mirka Sýkory, Pavola Seriše a Filipa Tellera doprovodí trojrozměrné hudební těleso Capella Claunica. Diváci se mohou těšit na oblíbené sestavy sokolských cvičenců, duo montérů se žebříkem a mnoho dalšího. Jako speciální host pak vystoupí imitátor a glosátor politického dění Adam Vrbas. Přístupné pro všechny od 15 do 150 let!reklama

reklama

reklama

reklama

reklama