reklama

Hlasuj pro oblíbený klip z pořadu UKAŽ SE! a vyhraj skvělé ceny!

reklama

Další premiérový díl hudebně sportovního pořadu UKAŽ SE! je minulostí a vy tak opět můžete posílat hlasy svým favoritům a vyhrát zajímavé ceny.

Hlasujte na webu sport5.cz v sekci UKAŽ SE! pro oblíbeného interpreta a vyhrajte elektroniku od Sencoru. Tentokrát rozdáme bezdrátový reproduktor, sportovní stereo slucháta, elektrický holící strojek a další super ceny od společnosti Sencor. Sportovně-hudební pořad UKAŽ SE! je určen amatérským zpěvákům, kteří nemají dostatek financí ani kontaktů. Jedinečný projekt sportovní televizní stanice SPORT 5, se ve spolupráci s internetovým magazínem FirstStyle rozjel už před několika týdny. Moderátorka pořadu raperka Sharkass si jako hosty zve přední sportovce, takže kromě poslechu super muziky se divák dozví i novinky nejen z profesionálního života známých lidí.

Každý klip si navíc osobně poslechnou hitmaker Michal David či Linda Finková. Ti posoudí, zda má interpret opravdu talent a pokud ano, budou s ním dále pracovat. Což znamená, že mu poskytnou první rady i nutné zázemí a kontakty. A jestli se vám klipy líbí, hlasovat pro ně můžete přímo TADY! a navíc vyhrát skvělé ceny od Sencoru.

Kdy se můžete těšit na 9. díl?
Premiéra: 10.2. 11:00
4x repríza: 10.2. 22:10, 11.2. 16:00, 12.2. 18:15, 13.2. 22:15

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama