reklama

Trojnásobný Zlatý slavík se do penze nechystá

reklama

Zpěvák Dalibor Janda má za sebou zářnou kariéru. Je držitelem řady Zlatých a platinových desek, nosičů s jeho peckami se prodalo přes dva miliony kusů, je trojnásobným Zlatým slavíkem a nedávno oslavil čtyřtisící koncert. Jeho písničky nazpívané s typickým chraplákem, třeba Hurikán, Kde jsi, Kličkovaná, Padá hvězda a stovky dalších stále lákají k poslechu a dodnes jeho koncerty plní sály. A to mu bude 21. března, už nebo teprve, pětašedesát.

„Bohužel. Léta nezastavíš, ale do penze se rozhodně nechystám. Teď je přede mnou megakoncert k mému půlkulatému jubileu, který proběhne ve velkém sále Lucerny 19. března. Doprovodí mě na něm, jak jinak, moje kapela Prototyp, dorazí i řada hostů, které nechci prozrazovat, protože to má být překvapení. Jen řeknu, že mi přijde popřát písničkou mj. Martin France, samozřejmě moje dcera Jiřina Anna Jandová, s níž si dáme duetek, Luděk Sobota a další a další a další. Moc se na to těším, i když bych byl radši, kdybych slavil věk o něco nižší. Ale i tak, léta jsou jen číslo a doufám, že jich je přede mnou ještě hodně,“ s úsměvem prozradil Dalibor Janda na tiskové konferenci v Putica by Retro ke zmíněnému koncertu a následnému turné s názvem Říká si Hurikán.

Jak tvrdí, kdyby nic nedělal asi by se unudil, a nuda k jeho způsobu života nepatří. „Mám řadu zálib a koníčků, takže když potřebuji relax vyrazím třeba na zahradu, kde mám svoje arboretum. A bavím se. Mám tam jezírka, v nich ryby a když rozkvetou lekníny je to nádhera a pro mě skvělé odreagování. Ráno, ještě se zalepenýma očima jdu třeba zalévat a je mi fajn. A fajn je mi i doma s rodinou. Takže žádné krmení racků a brblání nad osudem, ale život. Ten mě pořád hodně baví,“ dodal Dalibor Janda.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama