reklama

Holky, nechte se inspirovat sexbombou Faltýnovou! Jak ulovit boháče?

reklama

To snad nelze ani spočítat na prstech, kolik milenců prošlo postelí modelky PETRY FALTÝNOVÉ (37). Ale jednu poznávací značku přeci jen mají , rozhodně to nejsou žádní chuďasové. Ale jak si je pak dokáže sexy brunetka udržet? Přeci jen už není nejmladší a stovky zlatokopech čeká na její místo.  Jenže ona má na to zaručený recept, jak si muže omotat kolem prstu. A my jsme na to přišli, v čem to tajemství vězí.

Holky, když dáte všechny tyto čtyři vlastnosti dohromady, tak věřte, že vám žádný milionář neuteče. Od Petry taky žádní neutíkali, až by se za nimi prášilo, většinou opustila ona je, protože šla za lepším a bohatším. Jestli chcete mít život bez povinností a s nadměrným luxusem, tak odkoukejte Petřin tajný recept a běžte ho vyzkoušet do terénu.

1. Sexuální apetit 

Nikdo v českém šoubyznysu nemá snad na Petřinu náruživost. O ní by se mohly popsat štohy papíru a nestyděl by se za to ani Markýz de Sade se svými peprnými historkami. Ani sama modelka se netají tím, že sex miluje a to ve všech podobách a žádné experimenty jí nejsou cizí. Kdo by pak takovou ženskou opouštěl, která může kdykoliv a kdekoliv a nikdy ji nebolí hlava.

2. Sexuální fantazie
U Petry se rozhodně ničemu meze nekladou. Mám přibrat do hrátek kamarádku? Máme se před tebou hladit a líbat? To u modelky není prý žádný problém, nic jí nepohorší. Koho by odradila holka, která je přístupná ke všem vašim sexuálním snům? To by muži byli hloupí, přeci jen ve vztahu je hodně důležité, jak si milenci vyhoví i v posteli. Ale bez kondomu radši nic nezkoušejte, opatrnost musí být na prvním místě.

3. Nespoutanost
I když si možná řeknete, že byste naopak doma chtěli domácí puťku, se kterou sice nebude taková zábava, ale aspoň ji máte jistou. Přeci jen je Petra trochu přelétavější, ale s ní je záruka každodenní srandy a mejdanů. Nikdy se nebudete nudit a ani na chvilku si asi nevzpomenete na „normální“ život, který jste vedli před tím. Modelka je podle slov svých exmilenců doslova droga.

4. Mateřská něžnost
O tom málokdo ví, že má Faltýnová i druhou tvář, kterou moc často neukazuje. Ale má i slabé chvilky, kdy se o muže dokáže postarat až s mateřskou péčí. Nachystat mu snídani, připravit svačinku, dokonce i udělat večeři a poslouchat jeho problémům i zážitkům. Sice to není moc často, ale právě proto tím muže odzbrojí, že to není jen ta nespoutaná rebelka, ale i citlivá duše, které se můžete se vším svěřit.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama