reklama

Chtějí být jako Schwarzenegger? 6 českých krásek, které jsou v posilovně víc jak doma a bohužel je to vidět

reklama

Není nic špatného na tom, když se chce holka líbit a stará se o to. Pravidelné cvičení ke správné moderní ženě samozřejmě patří. Ale jak se říká, tak se nic nesmí přehánět. Jenže to asi nikdo neřekl šesti českým kráskám, které tráví spousty času po fitness centrech a jejich postava už na to začíná vypadat. Blíží se k podobě nevzhledných kulturistek, které mají vzhled babochlapa a muže tím spíš otráví, než naladí. Co na to říkáte vy? Není to už spíš posedlost?

1. DARA ROLINS (43)
Zpěvačka je známá tím, že často cvičí a vyznává zdravý životní styl. Dokonce k tomu „dokopala“ i svého partnera rappera Rytmuse, který se změnil k nepoznání. Jenže nejeden muž si říká, jestli už Dařina postava není přes čáru. Přeci jen ten pekáč buchet na břiše by jí mohl závidět kdejaký kulturista. Ale tak jestli se to Darince a jejímu princi líbí, tak je to jejich věc.

2. DANIELA PEŠTOVÁ (45) 
Na to, že je světově uznávaná topmodelka po třech dětech, tak před ní musíme smeknout klobouk. Její postavu jí závidí i o generaci mladší modelky a není se čemu divit. Jenže s postupem času chce asi Daniela bojovat s věkem, tak přidala na intenzitě cvičení a je to dost znát. Stává se z ní šlachovitá a vyhublá ženština, která začíná mít s tou nádhernou blondýnou pramálo. Snad jí Pavol Habera vysvětlí, ať to radši už nepřehání.

3. ELIŠKA BUČKOVÁ (26) 
I když má modelčino příjmení dost blízko k bůčku, tak její postava ani pramálo. Jenže bývalá anorektička vyměnila závislost na dietách, závislostí na cvičení a to každý odborník říká, že je špatné vyrážet klín klínem a měla by se spíš naučit po takové nemoci umět žít sama se sebou. Jenže to by nebyla Eliška, aby po všem nešla do hlavy a dokonce chodí někdy i dvakrát denně si dát do těla. To už hraničí s posedlostí.

4. NIKOL ŠVATNEROVÁ (23) 
Stejně jako její kolegyně Eliška si i poslední Česká Miss prošla peklem jménem anorexie. A je dost podobný případ, protože i ona po drastickém hubnutí propadla cvičení a přiznává, že když chce odpočívat, tak jedině v sobotu, jinak není den, co by nebyla ve fitness centru. A na její postavě je to dost znát, až je to ošklivé a asexuální, jak je šlachovitá a pekáč buchet by měla mít radši v břiše, než na něm.

5. SIMONA KRAINOVÁ (43) 
Ani poslední z jmenovaných už nemá tak ladně štíhlou postavu, sexy blondýnka totiž začala své tělo „na stará kolena“ týrat v posilovně a opravdu se v tom zhlédla. Nejenže postuje na svém Instagramu fotku ze své dřiny, ale její svaly se začínají klubat na světlo světa. Jenže aby nepřekročila také tu únosnou mez. Simona je ze všech pěti krásek totiž zatím na začátku, tak snad nebude taky vypadat jak Schwarzenegger v sukni.

6. DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) 
Česká Barbie byla jednu dobu docela oplácaná a sokyně se jí posmívali. Tak dlouho se nenechala přemlouvat a začala na své figuře dost tvrdě makat. Ve fitku v Aqua Palace si najala osobního trenéra, který jí dává pořádně zabrat, ale výsledky jsou dost znatelné, každý den je zpevněnější a zpevněnější. Naštěstí ale lektor dohlíží na to, aby to nebyla přerostlý babochlap a boulemi na rukou. Zatím je to ještě v udržitelné míře, ale jak dlouho?

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama