reklama

Hosté nového Cloud 9 sky bar & lounge se ocitli v nebi

reklama

Cloud 9, skybar proslavený především originálními drinky barmanského guru Romana Uhlíře a jedinečným výhledem na Prahu, se po intenzivní čtrnáctidenní rekonstrukci, která probíhala dvacet čtyři hodin denně, znovu otevřel. Nový, luxusní design baru přišla oslavit řada osobností společenského života.

Mottem večírku bylo „Vítejte v nebi, vítejte v Cloud 9“. Hosty, mezi kterými nechyběli například Miss ČR Jana Doleželová, herec Zdeněk Podhůrský, módní návrhář Osmani Laffita, herečka Michaela Maurerová, moderátor Miloš Knor, moderátorky Gabriela Kratochvílová, Monika Leová, Eva Decastelo nebo miss Denisa Domanská, Lucie Kovandová, Tereza Skoumalová, Tereza Budková, Andrea Kabická a Veronika Kašáková, čekalo po symbolickém vypuštění starostí a balónků Cloud 9, už jen hýčkání jejich smyslů. Chuťové pohárky hostů pokoušelo sedm originálních koktejlů a skvělé menu, které pro tuto příležitost kuchaři Cloud 9 připravili. Hmat ve spojení s vůněmi představovaly smyslné masáže rukou novou vůní L’Extase od Nina Ricci. Zrak hostů si přišel na své hned několikrát.

To musíte vidět

Samotný výhled na Prahu z baru a teras je výjimečný, nový design baru je ale také pastvou pro oči. A chybět nemohl ani ohňostroj za prosklenými stěnami skybaru. Sluch potěšila skvělá jazzová muzika, která předznamenala další novinku – každý čtvrtek čeká návštěvníky baru Jazz in the Sky. „Cítím se tu dnes opravdu jako v nebi – starosti jsem vypustila, vysoko nad Prahou si vychutnávám s přáteli úžasný večer“, říká miss a moderátorka televize Prima Gabriela Kratochvílová, která společně se svojí kolegyní Monikou Leovou vyzpovídala pro hosty Nebeské party mixologa a manažera baru Romana Uhlíře. „V minulosti jsme tu absolvovaly řadu akcí, můžeme tedy srovnávat a proměna interiéru je úžasná – prostor se prosvětlil, zvětšil a je velmi elegantní. Těším se, až sem s Gabčou znovu zajdeme na drink“, dodává Monika Leová. Design baru se kompletně proměnil poprvé od jeho otevření před šesti lety. Autorkou nového pojetí je původem francouzská architektka Hélène Novák ze společnosti Ian Bryan Architects, která měla celou rekonstrukci na starosti. Cloud 9 získal novou, dynamičtější tvář a lehce rozpoznatelné téma, které doplňuje image loga a korporátní fialové barvy. V interiéru pracují architekti s výraznými geometrickými vzory, které se opakují ve speciálně vyrobeném koberci, v dekoracích na baru a na paravánech, které dělí prostor určený k sezení. Díky použití studené škály barev na nábytku, koberci a dalších prvcích, bude design skvěle fungovat v odpoledním provozu, který Cloud 9 plánuje v budoucnu zavést. Skutečně ale ožívá v noci díky speciálnímu osvětlení, které se odráží ve vzorech nových prvků designu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama