reklama

Hotovo, Česká Miss zná finalistky! FirstStyle má svoji favoritku!

reklama

Letošní ročník České Miss zná své finalistky. Na galavečer si ještě nějaký ten den počkáme, kochat dokonalými postavičkami se však můžeme už teď. A jelikož nejsme srábotky, tak se klidně přiznáme, že jsme si už vybrali favoritku.

Sexy kočička z Českých Budějovic totiž nemůže nechat chladným ani zatvrzelého homosexuála. Dobrá, uznáváme, že toho zřejmě rozpálí jen v případě, že na něj vylije horkou omáčku. A když už jsme u toho vaření, pánové, i v tomto ohledu by Michaela Šmejkalová uspokojila vaše touhy. „Nejsem sice Pohlreich, ale žádný muž si ještě nestěžoval,“ usmívala se  třiadvacetiletá kočička, která se narodila ve znamení štíra.

Modelingu už se věnuje nějaký ten pátek, takže ani na přehlídkových molech není žádným vystrašeným začátečníkem. Ale je v ní i docela velká sportovní dušička, věnuje se tenisu, ráda jezdí na snowboardu. A pokud máte rádi smaženici, Míša vám houby vlastnoručně nasbírá. Ostudu by vám tahle kráska neudělala ani ve společnosti, ovládá tanec i angličtinu.

Jak je vidět, slovo nuda evidentně v jejím slovníku moc často nefiguruje. A když náhodou přijde, finalistka České Miss si s ním poradí stejně rychle jako pitbul s jezevčíkem. My ji budeme ve finále soutěže krásy určitě držet palce. A co vy?

Foto: archiv

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama