reklama

Myslivcová mění image! Je za tím nový chlap?

reklama

Říká se, že když má žena nového partnera, tak nějak automaticky dojde i ke změně účesu. Pokud to platí, DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22) má nového chlapa! Navštívila totiž kadeřnický salón Style by Kateřina Bedaňová – a…no, prostě je úplně jiná.

Sexy postavička, prsa, které dráždí mužskou fantazii a dlouhé blond vlasy. To je Dominika Myslivcová tak, jak se asi každému vybaví. Postava a prsa zůstávají, účes už je však naprosto jiný. V salónu Style by Kateřina Bedáňová se totiž česká Brbie nechala „předělat“ na mikádo. „Změna je život,“ napsala si k tomu na profil na sociální síti. Okamžitě se tak začalo spekulovat, že je za tím nová láska. Růžová blondýna však všechny spekulace odmítá. „Zbytečně se namáháte, nepovím nic. Možná někdo je, možná není,“ usmávala se záhadně.

Podle informací, které se šíří zákulisím showbyznysu, je za změnou spíš než chlap další reklamní kampaň. Nabídek má ostatně Myslivcová v posledních měsících tolik, že by jí mohla závidět kdejaká modelka nebo herečka. Takže se zdá logické, že kvůli nějaké práce musela změnit image. „Kdybych dostala lukrativní práci, kde by byla taková podmínka, určitě bych to zvažovala,“ tvrdila Dominika. Uvidíme, třeba ji už brzy uvidíme v nějaké reklamě na sýr nebo jogurt jako holku s mikádem.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama