reklama

Hudba se v Ostravě dá konzumovat i vleže!

reklama

Léto, relax, hudba, dobré pití, poležení na dece, terasa… Kdo tuto kombinaci nemůže využít doma, má možnost zavítat do ostravského obchodního centra Forum Nová Karolina. Zdejší rozsáhlé terasy poskytují vše, co takový prostor skýtat má – od odpočinku a osvěžení, přes občerstvení, po zábavu a místo pro setkávání. Terasy obchodního centra prošly v nedávné době modernizací a dalšími úpravami. Rozšířily se o zeleň, vodní prvky, cateringové služby i živou hudbu. Navíc s výhledem na „hradčanské“ panorama Dolní oblasti Vítkovice a Beskydy.

Jedním z vrcholů prázdnin bude již tento víkend 15. a 16. srpna premiérová akce „Vyplácni se na terase“ přesně v duchu party na terase, ke které počasí přímo vybízí. Zalenošit si na dece, ve fatboyi nebo na pohodlných polštářích a roztančit za přítomnosti několik DJs prostor bude možné již tuto sobotu a neděli. A to samozřejmě zdarma! V září navíc bude centru města dominovat žlutá – po celý měsíc bude u obchodního centra instalován Metaxa Partyhaus se svým žlutavým obývákem volně k pronájmu. A hlavním motivem bude opět hudba! Poprvé se o víkendu uskuteční hudební party s DJs pro širokou veřejnost přímo na terasách. Akce nazvaná „Vyplácni se na terase“ v sobotu 15. a v neděli 16. 8. láká nejen na hudbu, ale i na relax na dece nebo ve fatboyi. „Jedná se o premiérové spojení modernizovaných teras centra, hudby, léta a party. Navíc v těchto horkých dnech chceme naši návštěvníkům poskytnout i pravou oázu osvěžení a odpočinku, kam by mohli zavítat,“ vysvětluje Tomáš Lučan, marketingový manažer OC Forum Nová Karolina.

Udělejte si mejdan

Nejen hudbou ožijí prostory ostravského centra Forum Nová Karolina. V průběhu září se na Karolině usadí unikátní koncept nazvaný Metaxa Partyhaus. Jedná se o žlutý mobilní lodní kontejner společnosti Metaxa, do něhož je vsazen nejen obývák jako stvořený pro uspořádání večírků, ale i sociální zázemí, bar či kuchyně. Ideální možnost, jak se rozloučit s létem, pokud nemáte vhodné prostory. Kontejner si bude možné pronajmout a stvrdit tak heslo „Partyhaus kdekoliv“. Pro laické i profesionální hráče opět připravilo Forum Nová Karolina ve spolupráci s Nadačním fondem Českého rozhlasu, tedy projektem Světluška, hudební koutek. Zde bude možné si zahrát na klavír před celým centrem a pro jeho uši dle libosti. Za každou zahranou skladbu bude vydán žeton, který Forum Nová Karolina vyváží 10 Kč. Výtěžek poputuje nadaci, která pomáhá dětem i dospělým s těžkým zrakovým postižením, kteří se ocitnou v tíživé finanční situaci. Díky hře na hudební nástroj tak bude možné vnést alespoň trochu světla do života ve tmě.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama