reklama

Hvězda Modrého kódu Jakub Štěpán hraje neskutečně krásně na klavír

reklama

Charismatický herec a moderátor Jakub Štěpán, kterého známe jako pohledného záchranáře z primáckého seriálu Modrý kód, dal ten nejdojemnější a nejkrásnější svatební dárek nevěstě. „Když se moje sestřenice zasnoubila, věděl jsem to mezi prvními. Dobíral jsem si jí, že dostane ode mě takový ten kýčovitý obraz s jelenem. Ale ona říká, nechci jelena, chci abys zahrál na mojí svatbě, až mě táta povede k oltáři,“ vypráví, jak to všechno začalo.

„Nejprve jsem to musel rozdýchat… a pak jsem do toho šel. Pořídil jsem si noty, párkrát je vzteky zničil, když mi to nešlo, ale dovolím si říct, že jsem se s tím popral poměrně úspěšně,“ vypráví s úsměvem sympatický herec.

Svatební obřad se odehrával v Dolanech u Jaroměře, byl krásný horký letní den a nevěstu na místo dopravil vrtulník. „Na její přání jsem jí doprovodil skladbou od Christiny Perri A Thousand Years, známou z filmové ságy Twilight. Nelituji žádného okamžiku, ani těch zahozených a zmačkaných not, když mi to nešlo,“ směje se Jakub. „Ani těch náročných příprav a stresu, který ze mne opadl asi až hodinu po tom, co jsem to zahrál. Přeci jen to není moje profese. Za to vše to stálo. Bylo to skvělý, dojemný a budu na to rád vzpomínat,“ vypráví Jakub Štěpán. „Během zkoušení a trénování jsem dával úryvky na stories, kde jsem sdílel svůj vztek, nervy, záchvaty…paradoxně mi díky tomu přistály prosby, abych hrál i na jejich svatbách…,“směje se Jakub, který v dětství hrál na klavír 13 let.

A nechystá se náhodou i on pokleknout před svou přítelkyní Adélou a praštit do toho? „Svatbu ještě neplánujeme, ale pořizujeme si vlastní společné bydlení. Je nám spolu dobře, jsme spolu šťastní a plánujeme společnou budoucnost,“ říká zamilovaně Jakub Štěpán. „Už spolu samozřejmě bydlíme, ale teď už chceme do vlastního,“ dodává.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama