reklama

Hvězda One Direction, zpěvák Harry Styles se objeví ve válečném dramatu DUNKERK

reklama

Výpravné válečné drama Dunkerk pochází z dílny vizionářského režiséra Christophera Nolana. V hlavních rolích se diváci mohou těšit na Toma Hardyho, Cilliana Murphyho nebo Kennetha Branagha. V novém snímku si však také zahrál Harry Styles, zpěvák oblíbené chlapecké skupiny One Direction!

Byl to jeho první herecký počin, kvůli kterému si musel dokonce nechat ostříhat vlasy. Ve snímku, který mohou diváci v pražském IMAX shlédnout díky exkluzivní 70 mm projekci, ztvárnil postavu mladého vojáka, který je uvězněný na pláži ve Francii. Režisér Nolan byl z jeho výkonu nadšený a je tak docela možné, že Harry přejde z pěvecké dráhy na hereckou.

Jedinečný zážitek čeká na ty, kteří shlédnou film v pražském kině IMAX, které jako jedno z mála v Evropě nabídne divákům film natočený na IMAX 70 mm kamery, a to od 20. července 2017. Ač by si mnozí mohli myslet, že Harry získal roli v DUNKERKU díky své popularitě, nebylo tomu tak. Nolan skutečně uvedl, že ani netušil, jak slavný Styles je, když ho obsazoval. „O Harrym jsem slyšel, mluvila o něm moje dcera, ale nevěděl jsem, že je slavný až tak. Pravda je taková, že Harry získal roli uvězněného vojáka pouze díky svým hereckým schopnostem, prostě se na to perfektně hodil. Jako režisér musím věřit svým instinktům a mojí schopnosti zjistit, kdo je pro danou roli ten pravý. Když jsem obsazoval Heatha Ledgera jako Jokera, zvedl jsem vlnu pochybností a způsobil tím hodně rozruchu, ale já to v něm viděl! Musím věřit svým instinktům a Harry byl pro tuto scénu jednoduše dokonalý, zahrál to s neuvěřitelnou milostí a skutečností,“ uvedl Christopher Nolan k obsazení Harryho Stylese.

Film DUNKERK nabízí divákům velmi silný příběh. Ten v kombinaci se skvělými hereckými výkony ještě podtrhuje fakt, že během natáčení byly navíc poprvé využity speciální velkoformátové IMAX kamery způsobem, který zatím celovečerní film nezažil! Divákovi tak zprostředkují intimitu filmu v maximálním možném zobrazení, které současné technologie nabízí.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama