reklama

Hvězdy se sešly na otevíračce salonu Istituto Ganassini

reklama

Ve čtvrtek 11.6 se uskutečnilo otevření unikátního konceptu salonu Istituto Ganassini, který vznikl propojením značek luxusní kosmetiky Korff, Make-up Academy Korff, dermokosmetiky Rilastil a vlasové kosmetiky Farmagan, jehož výrobcem je pravě farmaceutická společnost  Istituto Ganassini s 80. letou tradici a jejiž výrobky jsou prodávány témeř v celém světe. 

Koncept salonu Istituto Ganassini je prvním ve světe svého druhu! Tento koncept je založen na maximální kvalitě výrobku, ale hlavně na poskytování služeb, které zákaznicim nabízíme, ať je to prodej kosmetiky, líčení, vizážistické kursy pro klientky, prvotřídní pece o vlasy s prekvapujicimi výsledky. Ke každé klientce přistupují individuálně, tak aby byla maximálně spokojena. Tvářemi těchto značek jsou Andrea Verešová, Vlaďka Erbová, Miss ČR Aneta Vignerová, Gábina Dvořáková a nyní paní majitelka Marie Trupiano navázala velmi úzkou spolupráci také se zpěvačkou Lucií Bílou, která právě v tento den slavnostně přestřihla pásku tohoto institutu. Všechny tyto dámy se sešly, aby podpořily značku,které naprosto důvěřují. Jako např.Andrea Verešová, která řekla: „Spolupracuji jen se značkami,kterým maximálně důvěřují a za které se postavím. Tím se jednoznačně KORFF stal. On se zase staví za výsledky mojí pleti.“ 

Co mají rády?

Stějně tak Aneta Vignerová,která nedá dopustit na rtěnky: „Co opravdu miluji,jsou rtěnky KORFF, spoustu krásných odstínů a jsou dokonale hydratační a je to věc bez,které opravdu nefunguji.“ Při slavnostním otevření salonu, které měla ve svých rukách doslova Lucie Bílá, se rozpovídala o tom, že tuto značku miluje: „Byla jsem zvyklá dostávat od různých značek dárky,které jsem většinou rozdala kamarádkám, tady jsem se zamilovala ihned a stala jsem se na této kosmetice závislá. Dříve jsem si vystačila s indulonou. Právě proto moji pleť vizážisté milují,ale sem jsem se začala chodit rozmazlovat včetně svojí pleti,“ nechala se slyšet Lucie Bílá.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama