reklama

Inspirujte se ve světě jarních dekorací na veletrhu FOR DECOR & HOME 2017

reklama

Zajímáte se o dekorace, bytové doplňky nebo dárkové zboží nebo hledáte nové a originální zboží do vašeho obchodu? Potom zavítejte na kontraktační veletrh FOR DECOR & HOME, který se tentokrát zaměří na jarní tématiku. Součástí veletrhu bude i doprovodný program připravený profesionály, a to výstava JARNÍ TRENDY a soutěž o NEJHEZČÍ SVATEBNÍ KYTICI. Veletrh se uskuteční od 19. do 21. ledna 2017 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Veletrh dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME se zaměří na sortiment sezónního zboží spojeného s Velikonocemi, svátkem svatého Valentýna, Mezinárodním dnem žen či Dnem matek. Přestože na veletrhu bude vévodit jarní nabídka, pozornost bude věnována i produktům s celoroční tematikou. Někteří vystavovatelé chystají již i aktuální nabídku VÁNOCE 2017. Krásné expozice se svěžími novinkami představí přední firmy v oboru. Veletrh nabídne ideální prostředí pro odborníky a obchodníky, kteří zde mohou vést profesní jednání a uzavírat kontrakty. Na své si přijdou i milovníci dekorací, kteří se mohou inspirovat novinkami, trendy a aktuálními kolekcemi.

Součástí veletrhu bude také zajímavý doprovodný program. Návštěvníci se mohou těšit na výstavu JARNÍ TRENDY, na které budou prezentovat profesionální floristé téma Velikonoce a Valentýn. Výstava dodá odborníkům a obchodníkům inspiraci, jak prezentovat výrobky v rámci obchodní sítě. Na veletrhu proběhne také odborná floristická soutěž NEJHEZČÍ SVATEBNÍ KYTICE. Cílem soutěže je představit široké veřejnosti práci a dovednosti českých floristů. Sami návštěvníci budou moci formou hlasovacích lístků rozhodnout, která svatební kytice je nejhezčí.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama