reklama

Iva Kubelková si nechala namíchat elixír mládí!

reklama

O Ivě Kubelkové se ví, že je příznivcem co nejpřirozenějších zákroků, a protože přirozenost je jejím životním stylem, nemá doposud své tělo zkrášlené žádnou plastickou operací. Jako každá žena se však zajímá o to, jak být ještě krásnější, a proto se rozhodla podstoupit omlazení vlastní plazmou – Plazmalifting.

Při té příležitosti si nechala namíchat to nejlepší z vlastní krve – plazmu i na domácí péči v podobě YES Plazma Creamu. „Nejsem zastáncem plastických operací. Myslím, že to zatím nepotřebuji. Mám ráda tradiční moderní kosmetiku a samozřejmě se zajímám o novinky v této oblasti. Když jsem se od paní doktorky Kavkové dozvěděla o elixíru mládí v podobě Plazmaliftingu a úžasného YES Plazma Creamu i na doma, velmi mě to oslovilo. Je to vlastně takový domácí Plazmalifting, jen bez jehly“, vysvětluje Iva Kubelková důvod návštěvy Kliniky YES VISAGE, ve které omlazení podstoupila. Přesvědčila se o tom také Simona Krainová Alice Bendová, které spolu s Ivou Kubelkovou podstoupily odběr krve u paní doktorky Kavkové. Odstředěním krve paní doktorka získala jejich plazmu, kterou přidala do základní báze krému.

Všechny tři si tak odnesly z kliniky svůj osobní na míru vytvořený elixír mládí. Plazma krém je regenerační krém, který má právě po přidání vlastní krevní plazmy nejen omlazovací, ale i preventivní a hojivé účinky. Pleť přirozeně revitalizuje a regeneruje. Primářka MUDr. Monika Kavková k této unikátní metodě dodává: „Hlavní výhodou je, že tělo nemusí přijímat žádné umělé látky a materiály, a nehrozí tak riziko následných komplikací nebo alergie. Jde o tělu naprosto přirozený proces. YES Plazma Cream je tvořený z toho nejlepšího, co naše tělo obsahuje, tedy krevní plazmy z vlastní krve. Vytváří se oddělením plazmy a smícháním se základní bází. Obsahuje růstové faktory, vitamíny, bílkoviny, živiny a kopíruje proces hojení. Následná aplikace krému pleť omlazuje a  revitalizuje. A navíc v kombinaci s Plazmaliftingem nebo jinými zákroky se pak opravdu jedná o elixír mládí.“

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama