reklama

Tomáš Matonoha nechal manželku doma a vyrazil do kina

reklama

Slavnostní premiéru dobrodružného fantasy filmu Bohové Egypta si nenechalo ujít spoustu známých českých tváří. Do kina IMAX vyvedl svoji početnou rodinku i herec Tomáš Matonoha a večer ve znamení mýtických bohů Egypta si užil spolu s dětmi. Jednu z hlavních rolí ztvárnil Gerard Butler, a tak si přítomné dámy, jako například Bára Mottlová, Petra Černocká, Tereza Budková, Míša Nosková a Ivana Jirešová přišly na své. Scény plné akce a napětí zase potěšily přítomné pány, mezi kterými nechyběl Miroslav Hrabě, Petr Říbal nebo akrobatická skupina Losers Cirque Company.

Na největším plátně v České republice, kině IMAX, se konala slavnostní premiéra filmu Bohové Egypta. Na tento film byli zvědaví nejen kritici, ale i známé české tváře. Promítání tohoto snímku navštívil herec Tomáš Matonoha, který jako správný otec vzal do kina všechny své děti a užil si tak parádní rodinný večer. Snímek byl lákadlem také pro dámy, v hlavních rolích se totiž objevili Gerar Butler a Nikolaj Coster-Waldau. Svalnatá těla bohů Egypta obdivovala například herečka Bára Mottlová nebo krásná modelka Tereza Budková.

Na premiéru dorazila také zpěvačka Míša Nosková s přítelem. V doprovodu své drahé polovičky přišel herec Miroslav Hrabě. Petra Černocká je nadšenou filmovou fanynkou, a tak vyrazila i tentokrát pokochat se tímto unikátním snímkem, který je obdařen neskutečnými 3D efekty. Kluci ze skupiny Losers Cirque Company pojali příchod opravdu stylově a před blesky fotografů vyskákali jeden na druhého.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama