reklama

Ivanka Korolová se na dovolené připravuje na manželství. Studuje knihu Vagina monology

reklama

Poslední dovolenou coby svobodné děvče absolvuje na řeckém ostrově Rhodos zpěvačka a herečka Ivanka Korolová. Pár týdnů po návratu jí totiž čeká svatba a pak už jen „manželské radovánky“. Zatímco její nastávající, muzikant Jirka, zřejmě doma žal z odloučení utápí za bubny a také zařizuje poslední věci kolem svatebního veselí, muzikálová hvězda se rekreuje s bráškou Ondřejem a rodiči.

Korolovic rodinka „rozbila stan“ nedaleko města Lindos na břehu Středozemního moře. Jak pěnice prozradila pár dnů dovolené bez milovníka si docela užívá, ale přeci jen občas na ni padne splín a alespoň v myšlenkách se vrací do jeho náruče. „Od příště už budu vdanou paní a dovolené budeme trávit s Jirkou, ovšem i po šestiletém vztahu jsme oba zamilovaní jako na začátku a docela by se mi líbilo, kdyby tu byl, třeba jen občas a na chvilku se mnou,“ zasnila se do telefonu Ivanka.

Odloučení se ale kvapem krátí, takže sny a touhy se zase brzy stanou realitou. Jak je z fotek zřejmé, mladá dáma se na roli manželky připravuje i za hranicemi velice zodpovědně. Vzala si s sebou řadu naučných knih, mezi nimiž jsou největšími bestsellery kuchařka a publikace Vagina monology. Tedy literatura, která po nastudování určitě přinese své ovoce a potěší partnerův žaludek i to ostatní…

Kromě četby zmíněných knih si Ivanka chodí zaplavat, samozřejmě chytá i bronz, testuje zdejší pochoutky a z nich hlavně gyros a v neposlední řadě v rámci výletů odhaluje i krásy ostrova. Ovšem nejen radovánkami živ je člověk a Ivanka Korolová si našla čas i na své profesní povinnosti, tedy četbu scénářů a především trénink hlasivek. Ten s radostí kvitují zdejší domorodci, protože co Řek to milovník zpěvu a mladá dáma jím rozhodně neškudlí.

Po návratu jí čeká účinkování v muzikálu Mamma Mia! v Divadle Hybernia, Noc na Karlštejně a v listopadu premiéra Romea a Julie, kde ztvární hlavní ženskou roli.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama