reklama

Jak bude vypadat ten nejdůležitější DEN & NOC ve vašem životě? 5. ročník Souboje nevěst je tady!

reklama

Jakmile se ženě zaleskne na pravém prsteníčku zásnubní prsten, s radostí se vrhne do výběru těch nejkrásnějších šatů, dokonalé květinové výzdoby, rautu, romantického místa a spoustu dalších důležitých nezbytností. Rozpočet se začíná postupně navyšovat a snoubenka začíná zvažovat jednotlivé položky.

A právě proto, aby „den D“ byl dokonalý, můžou si nevěsty spoustu darů vysoutěžit v již pátém ročníku jedinečné soutěže Souboj nevěst. Patronátu nad letošními finalistkami se ujaly budoucí nevěsta, moderátorka a Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová a herečka Ivana Jirešová. Šaty od návrhářky Alice Abraham, exkluzivní kolekce spodního prádla francouzské značky YOKA SOLA, ubytování v luxusním pražském hotelu THE GRAND MARK PRAGUE, snubní prsteny, koordinace svatby, květinová výzdoba, svatební cesta či jedinečný film o životě snoubenců, nejen toto získá letošní vítězka Souboje nevěst. „Jsem moc ráda, že se nám podařilo uspořádat již pátý ročník, máme s celým týmem obrovskou radost, když se nám soutěžící z již předešlých ročníků ozývají se svými zážitky ze svatebních dnů,“ uvedla zakladatelka soutěže Lucie Kopecká.

A proč se patronkami soutěže staly právě Gábina a Ivana? „Chtěla jsem si obléknout krásné šaty a alespoň na chvíli se cítit jako princezna,“ zasnila se Ivana. To Gábina má praktičtější důvod: „Svatby jsem vždy milovala, proto je mi téma soutěže velmi blízké. Jako budoucí nevěsta si navíc myslím, že se na tuto roli perfektně hodím, a tak jsem nadšena, že jednou z patronek Souboje nevěst jsem právě já.“ Dvanáct finalistek se utká v bitvě o pohádkové věno dne 23. dubna 2016 v hotelu Ambassador Zlatá Husa. Lístky na finále jsou již teď v předprodeji.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama