reklama

Kohák je na roztrhání, před premiérou ještě stihl bavit zákazníky v obchodním centru

reklama

Je ho všude plno, ale přesto se divákům neomrzí. To ostatně potvrdil i v Centru Chodov, kam dorazil na party pořádanou u příležitosti jeho dostavby. JAKUB KOHÁK (41) si skvěle notoval s moderátorem televizní show „Jak se staví sen“ Pavlem Cejnarem, pod jehož taktovkou s půvabnými misskami Gábinou Kratochvílovou, Anetou Vignerovou, Ivetou Vítovou (Lutovskou) nebo Hankou Mašlíkovou zápolil hned v několika soutěžních disciplínách.

Jejich ústředním tématem se logicky stala stavba, protože právě rozšiřující úpravy v Centru Chodov aktuálně probíhají. Na podzim roku 2017 bude díky nim představeno jako nejmodernější v České republice, s nejvyšším počtem prodejen a multikinem s nejpokročilejšími technologiemi 4DXTM. Jakub na sebe prozradil, co naposledy sám stavěl i která disciplína se mu líbila nejvíce. Kromě zábavného programu na návštěvníky „Na beton skvělé párty“ čekala také cihlová zeď s více než 460 atraktivními odměnami od značek centra, netradiční taneční show na lešeních v podání Neon Heads či živelná bubenická vystoupení Groove Army.

Jakub Kohák byl ve svém živlu! V rámci „Na beton skvělé párty“ s podtitulem „Kopeme za lepší Centrum i Chodov!“ byl v obklopení nejen krásných missek, ale fanoušků, se kterými ochotně pózoval na společných selfies. Oslava oficiálního zahájení stavebních úprav a renovací interiéru centra se nesla na zábavné a soutěžní vlně. Celebrity vytvořily dva týmy. Jakub Kohák pojmenoval své družstvo ve složení Hanka Mašlíková a Karolína Humečková (finalistka České Miss 2015) „Borci borců“. Druhá kapitánka Gabriela Kratochvílová velela týmu „Kopyta“, do něhož si za spoluhráčky zvolila Anetu Vignerovou a Ivetu Vítovou (Lutovskou). Disciplíny jako slalom  s bagrem na dálkové ovládání, vědomostní kvízy, komentovaný catwalk nebo pantomima všechny přítomné pobavily. Nouze nebyla ani o Jakubovy vtipné připomínky a mystifikace. A co stavěl populární bavič naposled? „Naposled jsem postavil zeď, co nás odděluje. Co odděluje mezilidské vztahy od podstaty. Rád odděluji,“ uvedl s tajemným výrazem oblíbený herec. „Ale v realitě, ve svém bytě, jsem zeď, co byla mezi námi, naopak boural. Propojil jsem dva byty a je z toho ‚haló‘. Ale tak to má být,“ doplnil Kohák.

Nové Centrum Chodov díky stavbě na podzim roku 2017 uvede na český trh největší a nejmodernější multikino s technologií 4DXTM a 18 sály či představí nové značky jako Zara Home nebo Oysho. V rozšířeném foodcourtu, tedy restaurační zóně, nabídne až 43 možností, kde se občerstvit či najíst – například i japonskou restauraci Wagamama, pro Českou republiku zcela unikátní. Milovníkům originální módy pak bude určena Designer GalleryTM prezentující sortiment talentovaných návrhářů.

Zápolení týmů celebrit na párty v Centru Chodov nakonec skončilo nerozhodně, ale účel splnilo. Jakubovi, který hned po skončení programu vyrážel na premiéru filmu, se nejvíce líbil slalom. „Jízdu s bagrem jsem komentoval a nemusel jsem tedy prokázat své řidičské schopnosti, které, co se týče jízdy s bagrem na dálkové ovládání, nejsou veliké,“ uzavřel výstižně. Návštěvníky centra potěšilo kromě programu za účasti osobností i na 460 atraktivních odměn ukrytých v cihlové zdi nebo hudební a taneční vystoupení ve stavařském stylu. Na akci si zkrátka přišel na své každý.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama