reklama

Jak chutná Charisma České Miss?

reklama

Exoticky pikantní, kořenité, jemně sladké, rafinované a plné fantazie je Charisma z rukou  Českých Miss Gabriely Kratochvílové, Terezy Chlebovské, Lindy Bartošové a Moniky Leové.  

Tyto čtyři krásky se rozhodly oslavit 5. narozeniny Cloud 9 sky baru & lounge a pod vedením špičkového barmana a mixologa Romana Uhlíře připravily hostům na party nejen nejúspěšnější míchaný nápoj Charisma, ale i další z TOP 10 originálních koktejlů tohoto baru. „Koktejl Charisma jsme zde míchali poprvé v roce 2008, tehdy ovšem s helmami na hlavách, bar byl tenkrát hrubá stavba. O to větší zážitek bylo připravovat tento nápoj dnes večer s nejkrásnějšími českými dívkami, jejichž hlavy nezdobí helmy, ale pomyslné korunky krásy“, říká master bartender a manažer baru Cloud 9 sky bar & lounge Roman Uhlíř. „Na to, že jsem dnes míchala koktejly podruhé v životě, to byl úspěch. Pánové, kteří ochutnali, skandovali mé jméno a dožadovali se přídavku“, usmívá se  potutelně Tereza v sexy šatech zářivě zelené barvy.

Věděla, do čeho jde

Pro některé dívky ale byla barmanská show premiéra. Gabriela měla díky studiu na vysoké škole hotelové alespoň nějaké základy: „Na škole jsem absolvovala teorii, ale míchání koktejlů je show a já si nikdy úplně netroufla do toho jít. Dnes večer jsem si to úžasně užila a doufám, že to nebylo naposledy, výsledek stojí za to“. Kromě barmanského umění a lahodných koktejlů si České Miss nenechaly ujít nádherný ohňostroj a kdo tvrdí, že štíhlé missky nejedí, měl by vidět, jak si smlsly na lahodném narozeninovém dortu, který pomohly slavnostně rozkrojit. „Je úžasný, dokonalý, asi nejlepší dort, jaký jsem kdy jedla,“ rozplývala se Monika. Narozeninová party Cloud 9 baru se vydařila a byla pro dívky tak trochu přípravou na 10. narozeniny soutěže krásy Česká Miss, které se pomalu blíží. Castingy jubilejního ročníku odstartují už v listopadu.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama