reklama

Jak zhubnout do plavek za 28 dní?

reklama

Ani jsme se nenadáli a plavková sezóna nám pomalu, ale jistě opět klepe na dveře. Pokud i vy každoročně řešíte, jak se zbavit přebytečných kil na zadečku, stehnech či bříšku, pak určitě vyzkoušejte ryzečeskou proteinovou MyKETO. Pomáhá nejen snadno a lehce zhubnout, ale také současněpřináší příjemnýpocit nasycení. Velkou výhodou je, že během redukce hmotnosti nebudete trpět pocity hladu a zcela zmizí pocity únavy a podrážděnosti.  

MyKETO od GOLDIM nabízí ve své nabídce širokou řadu výrobků, ze kterých si člověk lehce sestaví jídelníček, nebo si vybere z odborně sestavených výhodných balíčků pro období hubnutí. Velkou výhodou je rychlá příprava apestrý výběr jídel i nápojů. Na své si přijdou nejen milovníci slaných pokrmů, ale také sladkých jídel.

Nabídka je natolik pestrá, že si snadno z MyKETO produktů sestavíte jídelníček na celý den. V nabídce nechybí proteinové koktejly různých příchutí, polévky, masové ragú, omelety, dezerty, bramboráčky, palačinky či oblíbené sušené maso (bez éček, konzervantů a glutamátu), dezert panna cotta a mnoho dalšího. Tato celodenní náhrada stravyvám poskytne 100 % veškerých živin. Složení výrobků je bohaté na všechny potřebné látky jako jsou vitamíny a minerály, které naše tělo potřebuje každý den.

Navíc, pokud nevíte jak začít, potřebujete poradit, podpořit a úspěšně motivovat, pak můžete využít služeb poradců pro hubnutí MyKETO, kteří Vám sestaví plán přesně na míru. Pochlubte se i vy skvělou postavou do plavek!

Více o této nové proteinové dietě naleznete na webu www.myketo.cz

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama