reklama

Jana Stryková: Laskonky by si měli přečíst nebo poslechnout i muži

reklama

Rok po slavnostním křtu knihy povídek Báry Nesvadbové s názvem Laskonky byla včera
v cukrárně Myšák pokřtěna i stejnojmenná audiokniha. Jeden z nejúspěšnějších titulů načetla pod vedením režisérky Jitky Škápíkové herečka Jana Stryková, která byla spolu s Jitkou Čvančarovou, Markétou Hrubešovou a Pavlínou Saudkovou i kmotrou novinky.

„Bářina knížka je hezká, samozřejmě jsem si důkladně pročetla a doufám, že se bude líbit i ve zvukové formě. Jsou v ní povídky, v nichž každý objeví část, kterou zná ze svého života. I já jsem se tam trošku našla. Je to především dílko o ženách, ale rozhodně bych ho k četbě i poslechu doporučila některým mužům, aby se víc dozvěděli o naší duši. Možná získají nové poznatky a určitě jim to prospěje,“ s úsměvem uvedla Stryková.

Laskonky jsou krátké povídky o nešťastné zamilovanosti a šťastných flirtech a nejen o nich, ve stručnosti nastínila obsah svého díla Nesvadbová.

„Doufám, že se stanou hřejivým doplňkem pro zimní večery a hlavně splní to, proč jsme se rozhodli vydat Laskonky i jako audioknihu. Celý výtěžek z prodeje audioknihy půjde na Nadační fond BE CHARITY, který je použije na financování rehabilitace holčičky Elenky Szymanské, která trpí těžkým pohybovým postižením,“ vysvětlila Bára Nesvadbová.

Autorka se křtu zúčastnila, jak jinak, než v nové apartní róbě od kamarádky, módní návrhářky Táni Kovaříkové, a možná touhle atraktivní robou jen tak lehce naznačila, o čemže bude psát příště.

„Úplně tak to není. Táňa, právě proto, že je moje dlouholetá výborná přítelkyně a kmotra Bibianky mi na každou akci ušije nové šaty, takže pro dnešní křest vytvořila tyhle. S chystanou knížkou nemají nic společného, jen snad to, že to bude kniha o módě a vyjde příští rok,“ dodala Nesvadbová.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama