reklama

Jana Švandová ve svatebním. Takhle jí to jako nevěstě sluší!

reklama

Herečka Jana Švandová oslavila letos v červenci neuvěřitelné 68. narozeniny. Hádal by jí to opravdu málokdo. Snad žádná česká herečka nevypadá tak mladistvě, jako právě Švandová. Dokazuje to i v připravovaném filmu Jak se zbavit nevěsty, kde hraje Milušku, matku hlavní představitelky Evy v podání Lenky Vlasákové. A dočká se i vlastní veselky.

Letos se před kamerou vdává Jana už podruhé. Poprvé to bylo v seriálu Svatby v Benátkách, kde si brala Vaška Noida Bártu, tentokrát si vzala herce Josefa Poláška. Svatbu v reálném životě si užila dokonce třikrát, doufejme naposledy řekla před sedmnácti lety Ano Pavlovi Satorie.
„Natáčení Jak se zbavit nevěsty si moc užívám.. Stylista mi vybral opravdu nádherné šaty. Je to naprosto můj vkus. Užívám si to ve filmu, ve skutečnosti už žádná nebude. Jsem spokojená s tím, co mám doma, čtvrtá svatba rozhodně v žádném případě nebude,“ prozradila Švandová. „Zda se opravdu vdám v této rodinné komedii, to se teprve uvidí. To, že svatba probíhá ještě neznamená, že taky dopadne. Počkeje si na leden 2016, kdy jde rodinná komedie Jak se zbavit nevěsty do kin,“ napíná diváky herečka.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama